Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Darius Labanauskas (39 m.) penktadienį nesugebėjo palaužti Jimo Williamso iš Velso kovoje dėl vietos WDF Pasaulio smiginio taurės 2015 asmeninės rungties finale.

Iš pradžių D.Labanauskui, gyvenančiam Kauno rajone, teko vytis varžovą ir lyginti rezultatą: 2:2, 3:3. Antroje žaidimo pusėje D.Labanauskas su varžovu pasikeitė vaidmenimis, tačiau lemiamame lege neišnaudojo daug galimybių pasiekti pergalę ir pralošė rezultatu 5:6.

Šiose Turkijoje vykstančiose varžybose lietuvis užsitikrino bronzos medalį. Pernai vykusioje Europos smiginio taurėje jis tapo asmeninės rungties vicečempionu.

Ketvirtfinalyje D.Labanauskas, WDF Pasaulio reitinge užimantis 1 vietą, rezultatu 5:4 nugalėjo australą Raymondą Smithą.

Šiemet į Pasaulio taurės varžybas suvažiavo 36 valstybių rinktinės po keturis vyrus ir keturias moteris. Jie rungėsi asmeninėse, porinėse ir komandinėse rungtyse. Vyko ir rungtys jaunimui.

Lietuvių vyrų komandą sudaro D.Labanauskas, Arūnas Čiplys iš Mažeikių, Sigitas Vasylius iš Šiaulių, Gintaras Tumėnas iš Vilniaus. Moterų komandą - jonaviškė Renata Vaikutienė, Asta Juknienė iš Elektrėnų, jonaviškė Kornelija Lušaitė ir kėdainiškė Sandra Rimkevičiūtė.

Lietuvos vyrų ir moterų komandos pasidalijo 9-16 vietas. Porinėse ir asmeninėse varžybose moterys pralošė jau pirmuose ratuose. Du ratus į priekį pasistūmėjo D.Labanausko ir A.Čiplio pora, tačiau kovoje dėl patekimo į geriausiųjų aštuntuką jie lemiamą akimirką rezultatu 3:4 nusileido olandų porai, kuri vėliau nukeliavo iki pat finalo.

Praėjusioje Europos taurėje, vykusioje pernai, D.Labanauskas asmeninėje rungtyje iškopė į finalą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton