Branislavas Ivanovičius | AP/Scanpix nuotr.

Branislavas Ivanovičius | AP/Scanpix nuotr.

Londono „Chelsea“ klube rungtyniaujantis gynėjas Branislavas Ivanovičius pasidalino mintimis apie ateinantį Anglijos „Premier“ lygos sezoną ir pareiškė, kad „Manchester City“ ekipai bus be galo sunku, norint apginti šalies čempionų titulą.

„Kalbant apie „Premier“ lygą pagrindiniu favoritu ją laimėti iškart laikomas „Manchester United“. Jie visada kovoja dėl pirmos vietos. „Man City“ šiaip ne taip sugebėjo laimėti lygą ir nori pakartoti savo pasiekimą, tačiau „miestiečiams“ pagalius į ratus kiš visi iš eilės“, - kalbėjo serbas.

„Mums buvo tas pats. Kai laimėjome lygą, visos kitos komandos, nesvarbu ar stiprios, ar ne, kovodamos prieš mus stengėsi iš visų jėgų. Šį sezoną dėl titulo kovos daug klubų, tačiau nuo to ilga ir varginanti „Premier“ lyga tampa tik dar įdomesniu čempionatu“, - pabrėžė futbolininkas.

Taip pat B.Ivanovičius tarė keletą žodžių apie komandą palikusį puolėją Didierą Drogba: „Turiu pripažinti, kad labai keista, kai jo nėra. Pasiilgstame jo, nes jis čia praleido net aštuonerius metus. Jis yra nuostabus žaidėjas, visa širdimi atsidavęs klubui“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.