Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Lapkričio 14-oji nenumaldomai artėja, kaip ir taip ilgai visų lauktas „World GP“ finalas. Tądien Vilniaus „Siemens“ arenoje vyks „Bushido Hero’s Series 2015“ turnyras. Į „World GP“ ketvertuką patekę čekas Thomas Hronas, lenkas Michalas Turinsky, moldavas Stepanas Cirligas ir lietuvis Julius Mocka žino, kad lengva nebus, bet troškimas nugalėti juos visus veda į priekį.  Apie būsimų priešininkų analizavimą, pasiruošimą ir nusiteikimą trumpai pasikalbėjome su mūsų šalies ir sporto klubo „Sparta Gym“ atstovu ketvertuke J.Mocka.

- Ar jaučiatės pasiruošęs lapričio 14-ąjai?

- Kol kas nesijaučiu pasiruošęs, nes pagrindinis pasiruošimo etapas prasidėjo visai neseniai. Bet tikiu, kad lapričio tą dieną būsiu geriausioje savo sportinėje formoje.

- Ką akcentuojate treniruočių metu?

- Daug dėmesio skiriame fizinei formai gerinti taip pat tobuliname smūginę techniką, kombinacijas.

- Ar domėjotės kitais ketvertuko kovotojais?

- Taip, žinoma. Su jais visais buvau susitikęs Moldovoje ir mačiau jų kovas gyvai. Su treneriu A. Šipaila peržiūrėjome kitas jų kovas internete, išanalizavome.

- Kokia jūsų nuomonė apie juos?

- Pirmiausia, svarbu paminėti, kad visi ketvertuko sportininkai yra vyresni už mane ir daugiau patyrę kovotojai. Jie priklauso Europos kovotojų elitui, todėl, manau, kad kiekvienas iš jų yra labai stiprus ir pavojingas priešininkas. Norint juos įveikti, reikės labai sunkiai dirbti ringe ir, žinoma, šiek tiek sėkmės.

- Kokia jūsų įprasta pasiruošimo laikotarpio diena?

- Įprasta diena prasideda gan anksti, nes 9 valandą jau vedu rytinę treniruotę „Sparta Gym“ klube. Po jos su kitais besiruošiančiais turnyrui kovotojais darome treniruotę sau, tada šiek tiek poilsio. Pusvalandį ar valandą atsikvėpęs kimbu į darbus su žmonėmis – vyksta asmeninės treniruotės. Tada laikas antrai mano treniruotei ir po jos vėl darbas grupinėse. Baigus darbus ir sportus vėlai vakare, retai kada dar kažko norisi. Bet jei turiu laiko ir noro – skiriu valandėlę draugams, bet, pabrėžiu, kad laikydamasis režimo stengiuosi nenaktinėti (šypsosi).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton