Chandleris (Scanpix nuotr.)

Chandleris (Scanpix nuotr.)

2011 metais Dalaso „Mavericks“ komandai triumfuoti Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) labai padėjęs Tysonas Chandleris nusprendė išsakyti viską, ką galvoja apie šią organizaciją.

33 metų 216 cm ūgio vidurio puolėjas nuogąstavo, kad su juo „Mavericks“ vadovybė elgėsi labai negarbingai.

„Kai laimėjome čempionatą, maniau, kad šioje komandoje rungtyniausiu ilgus metus. Tačiau niekada nemačiau, kad čempionų komanda būtų taip sunaikinta. Kai jie norėjo mane susigrąžinti, girdėjau iš jų lūpų mintis, jog dabar jie į mane žiūri kaip į ilgalaikį šios komandos narį ir tos pačios klaidos nebekartos. Po septynių mėnesių tai nutiko dar kartą. Supratau, kad šiame biznyje niekuo negali pasitikėti“, – savo išgyvenimais pasidalino T.Chandleris.

2010 m. liepos 13 dieną „Mavericks“ mainų būdu įsigijo T.Chandlerį. Atletas buvo svarbiausias šios komandos žmogus gynyboje, padėjęs „Mavericks“ triumfuoti NBA pirmenybėse. Tačiau prasidedant 2011–2012 m. sezonui Dalaso klubas aukštaūgį paleido.

2014 m. birželio 25 d. T.Chandleris vėl mainų būdu atsidūrė „Mavericks“ klube. Tačiau pasibaigus sezonui, klubas nusprendė nepratęsti su vidurio puolėju kontrakto, nes laisvųjų agentų turguje vaikėsi DeAndre Jordano. Pastarasis, iš pradžių davęs žodinį sutikimą prisijungti prie „Mavericks“, vėliau pakeitė savo sprendimą ir liko Los Andželo „Clippers“.

Nuo kito sezono T.Chandleris rungtyniaus Fynikso „Suns“ komandoje, su kuria sudarė ketverių metų 52 mln. JAV dolerių vertės sutartį.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų