Edgaro Buiko nuotr.

Edgaro Buiko nuotr.

Šį šeštadienį (10.24) Varšuvoje vyksiantis didžiausias automobilių sporto renginys Rytų ir vidurio Europoje  „VERVA Street Racing“ – su lietuviškais akcentais. Drauge su visame pasaulyje žinomais „Top Gear“ laidos vedėjais bei automobilių sporto gurmanais Jeremy Clarksonu, Richardu Hammondu ir Jamesu May,  Lenkijos Nacionaliniame stadione pasirodys „General Financing – Autopaslauga by Pitlane“ ekipažo nariai Benediktas Vanagas ir Sebastianas Rozwadowskis.

Imitaciniame Dakaro ralio važiavime lietuvio ir lenko duetas susikaus su legendiniu Lenkijos lenktynininku, olimpiniu čempionu Adamu Malyszu ir Mareku Dabrowskiu. Su kaimyninės šalies žvaigždėmis B.Vanagas varžysis sportiniu „Toyota HILUX“ bolidu. Organizatoriai skelbia, jog pasirodymą stebės 60 000 žiūrovų.

Publika taip pat išvys šių metų Dakaro ralio kvadraciklų klasės nugalėtoją Rafalą Soniką, Dakare važiavusį motociklininką Jakubą Przygonskį ir akrobatinių triukų atlikėją Felixą Baumgartnerį. Pastarąjį pasaulis atsimena iš „Red Bull Stratos“ projekto, kurio metu austras parašiutu iššoko iš 39 kilometrų aukščio ir pagerino laisvo kritimo greičio rekordą (1357.64 km/h).

„Kvietimas į masiškiausią automobilių šou Rytų Europoje yra svarbus pripažinimas mūsų komandai. Į šį projektą žiūrime kaip pažintį su mus dominančia rinka. Startas Nacionaliniame stadione drauge su žymiausiais lenkais bus plačiai nušviestas Lenkijos žiniasklaidos. O buvimas su pasaulyje pripažintais buvusiais „Top Gear“ vedėjais naudingas tarptautiniams komandos partneriams. Tai rodo, kad esame pasirinkę tinkamą strategiją bei kryptingai plečiame savo įtaką sporte. Visa tai tik tam, kad galėtume tobulėti kaip profesionalai bei siekti aukščiausių tikslų,“ – sakė šių metų Dakaro ralio privačių komandų įskaitos nugalėtojas B.Vanagas.

Prieš renginio desertą – inscenizuotą Dakarą bei britų TV žvaigždių pasirodymą - „VERVA Street Racing“ lankytojai bus laukiami Pit Party, kur galės apžiūrėti brangiausius, seniausius ar įdomiausius eksponatus. Be B.Vanago pilotuojamos „Toyota HILUX“, ekspozicijoje taip pat bus „Porsche 911 GT3 Cup“, „Subaru Impreza WRC“, „General Financing – Autopaslauga by Pitlane“ komandos Dakaro ralio sunkvežimis, visureigis ir autobusas.

Šeštą kartą vyksiantį „VERVA Street Racing“ renginį organizuoja didžiausia Lenkijos kompanija „Orlen“.  Būten šios įmonės valdyba birželio mėnesį Italijoje vykusiame Pasaulio ralio maratonų taurės etape pakvietė B.Vanagą.  Lietuvis taps pirmuoju Baltijos valstybių atstovu „VERVA Street Racing“ varžybose.

 „Verva Street Racing“ yra vienas svarbiausių automobilių renginių vidurio ir Rytų Europoje. Pradėtas kaip unikalios lenktynės Varšuvos senamiestyje, projektas išaugo į kasmetinį mega automobilių šou. Čia sujungiamos ekstremalios lenktynės, neįtikėtinos automobilių galimybės bei didžiausių autosporto žvaigždžių spindesys.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų