„Liverpool“
32 min.
0
:
0
Atsinaujins po sek
„Real“
Krapikas, Kalnietis (Fotodiena.lt)

Krapikas, Kalnietis (Fotodiena.lt)


Penktą pergalę „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate iškovojusio Kauno „Žalgirio“ treneris Gintaras Krapikas akcentavo, kad komandai teko nelengva užduotis žaisti Utenoje iš karto atvykus po sunkių rungtynių Lenkijoje.


„Mes turime sezono tikslus ir negalime žiūrėti koks mūsų tvarkaraštis ir sąlygos. Reikia surasti jėgų, užsidegimo ir energijos, nežiūrint į tai, kad vakar vakare grįžome iš Lenkijos ir neturėdami galimybės treniruotis šiandien anksti po pietų žaidėme rungtynes. Vyrams sakiau, kad čia nebus lengva ir dedami pastangas rungtynių pabaigoje priešininką įveiksime. Taip ir atsitiko. Galvoju, kad priešininkas, neturėdamas didelio spaudimo žaidžiant prieš „Žalgirį“, kad gali pralaimėti, žaidžia laisvai ir dėl to rungtynės nėra tokios lengvos.


Būtų naivu tikėtis, kad rotuodami beveik visą komandą čia laisvai dominuotume, bet galų gale padarėme tą, ką reikėjo ir žiūrime į priekį“, – pasakojo G.Krapikas.


Titulą ginančių čempionų vairininkas taip paminėjo, jog Lietuvos rinktinės garbę gynę žaidėjai bus patausoti ateityje.


„Dabar nėra tas momentas, kada jie būtų pasėdę. Praėjus trumpam laikui po čempionato, jie dar nori žaisti. Aš neaklai tiek Mantui Kalniečiui, tiek Renaldui Seibučiui duodu pažaisti. Jų pačių pasiteirauju apie savijautą ir matau jų atsidavimą treniruotėse, kad jie jėgų tikrai turi.


Kai bus namuose truputį lengvesnės rungtynės, mažinsime jų minutes ir treniruosimės su jais truputį kitaip, kad ištęstume po čempionato turėsiantį ateisiantį kritimą ir bandysime to išvengti“, – kalbėjo „Žalgirio“ strategas. 

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų