Jurgos Anusauskienės nuotr.

Jurgos Anusauskienės nuotr.

Sekmadienį (10.04) „Vilniaus sporto festivalio“ lankytojai išvydo retą vaizdelį – stipriausias pasaulio žmogus Žydrūnas Savickas trumpam įsitaisė už vairo sportiniame greičiausio Dakaro lietuvio Benedikto Vanago bolide „Toyota HILUX“.

„Atrodo, lyg mašina liptų į mašiną,“- prasidedant procesui šnibždėjo „General Financing – Autopaslauga by Pitlane“ komandos stende susirinkę žiūrovai. „Įtariu, netilps,“- antrino kiti. Tačiau Ž.Savickas su jam būdingu ramumu į Dakarui ruošiamą automobilį sėkmingai įlipo, įsitaisė ir, susipažinęs su svarbiausiais prietaisais, išlipo.

 „Vietos galėtų būti ir daugiau, bet suprantu, kad tokiose lenktynėse ją reikia taupyti.  Didelio komforto nėra, nes šis automobilis skirtas važiuoti greitai, o ne komfortiškai. Esu aukštokas, galva liečiu rėmą, tad būtų sunku čia išbūti ilgesnį laiką. Visgi, įdomu pabūti tokiame automobilyje,“- sėdėdamas prie „Toyota HILUX“ vairo įspūdžiais dalinosi Ž.Savickas.

„Kviesdami stipriausią planetos vyrą išbandyti Dakaro bolidą stipriai rizikavome. Nebuvome tikri, kad dėl didelių jo gabaritų tai pavyks padaryti. Visų nuostabai Žydrūnas sėkmingai susidorojo su jam skirta užduotimi. Dabar belieka ruošti dar vieną ekipažą sunkiausioms planetos pirmenybėms,”- juokdamasis galiūno vizitą savo automobilyje komentavo tris Dakarus įveikęs B.Vanagas.

Ketvirtasis Dakaras B.Vanagui prasidės kitų metų sausio 2 dieną ir tęsis iki sausio 16-osios. Žinomiausios pasaulio lenktynės vyks Argentinoje ir Bolivijoje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų