Sami Khedira ir Alvaro Morata švenčia įvartį | LaPresse/Scanpix nuotr.

Sami Khedira ir Alvaro Morata švenčia įvartį | LaPresse/Scanpix nuotr.


Turino „Juventus“ klubas pradėjo kilti iš lentelės apačios Italijos „Serie A“ čempionate. Massimiliano Allegri vadovaujama komanda 7-ojo turo rungtynėse 3-1 palaužė „Bologna“ vienuolikę ir šventė antrą pergalę turnyre.


„Juve“ rungtynes pradėjo agresyviai ir bandė įmušti pirmieji, tačiau būtent Bolonijos futbolininkai atidarė įvarčių sąskaitą. 6 minutę Anthony Munieras išvengė nuošalės spąstų ir prasmukęs pro gynėjus, po smūgio rikošetu, tiksliai smūgiavo į vartus.


Šeimininkai, jau įpratę prie besivejančių vaidmens šį sezoną, po pusvalandžio sugebėjo pasiekti išlyginamąjį įvartį. Sami Khedira atlio perdavimą iš dešiniojo krašto, o Alvaro Morata smūgiu galva nepaliko vilčių vartininkui.


Nors „Bologna“ kelis kartus buvo pagrasinusi Gianluigi Buffono vartams, produktyvesni mače pasirodė Italijos čempionai. Antrojo kėlinio pradžioje buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys, kai Alexas Ferrari baudos aikštelėje prilaikė A.Moratą. Savo šanso išvesti komandą į priekį nepraleido Paulo Dybala, sėkmingai realizavęs baudinį.


„Juventus“ įtvirtino savo pergalę 64 minutę – A.Morata perdavimu iš krašto „pamaitino“ S.Khedirą, kuris prie artimojo virpsto tiksliai mušė galva. Tai buvo vokiečio debiutinis įvartis debiutiniame „Serie A“ mače.


Massimiliano Allegri auklėtiniai triumfavo rezultatu 3-1 ir įsirašė antrąją pergalę turnyre. Dabar jie turi 8 taškus savo sąskaitoje. „Bologna“ lieka turnyrinės lentelės dugne.