Jurgos Anusauskienės nuotr.

Jurgos Anusauskienės nuotr.

Prieš paskutinį greičio ruožą „Rally Clasic“ Druskininkai 2015 neteko dviejų lyderių. Dėl rato gedimo lenktynes priverstas baigti latvis Janis Vorobjovas, o Benedikto Vanago ir Gretos Germanavičiūtės ekipažą sustabdė užsidegęs automobilis.

Po devintojo greičio ruožo B.Vanago atstovaujama „General Financing – Autopaslauga by Pitlane“ komanda pakilo į ketvirtąją vietą. Deja, važiuodamas į serviso zoną „Subaru WRC“ ekipažas pajuto dūmų kvapą, o išlipęs iš bolido pamatė atvirą liepsną.

„Žinoma, apmaudu lenktynes baigti iki finišo likus tik vienam greičio ruožui. Kitam sezonui, jei planuosime startuoti ralyje, reikės svarstyti naujo automobilio įsigijimo galimybę. Penkiolikos metų senumo automobilis, nors ir labai jį mėgstame, tiek morališkai, tiek techniškai yra pasenęs bei nesuteikia mums šanso turėti geros finišo statistikos net ir aptarnaujant jį negailint resursų,“ – iškart po incidento sakė B.Vanagas.

Iki techninio nesklandumo Druskininkų ralyje „General Financing – Autopaslauga by Pitlane“ komanda įveikė devynis greičio ruožus – iš viso 128 kilometrus.

Paskutiniame, dešimtame, greičio ruože paaiškės ne tik Druskininkų ralio, bet ir Lietuvos automobilių ralio čempionato (LARČ) nugalėtojas. Arčiausiai LARČ titulo – Druskininkų ralyje pirmaujantys Vytauto Švedo ir Vaidoto Žalos ekipažai.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų