Urlepas (Edvardas Blaževičius, Fotodiena.lt)

Urlepas (Edvardas Blaževičius, Fotodiena.lt)

Jeigu reikėtų rinkti paslaptingiausią Lietuvos krepšinio lygos (LKL) klubą, juo neabejotinai taptų Alytaus „Dzūkija“.

Nuo gegužės 7 iki pat rugpjūčio pabaigos komandos oficiali svetainė ir „Facebook“ profilis neskelbė apie jokius pirkinius ir kontraktų pratęsimus.

„Pirmosios kregždės“ pasirodė, kai buvo paskelbta apie Andrejaus Urlepo ir Adamo Lapetos išsaugojimą, nors portalas Krepsinis.net savo skaitytojus buvo informavęs gerokai dar prieš oficialų paskelbimą. Vėliau sekė sutarties pasirašymas su Radenko Pilčevičiumi, Nerijaus Varnelio sugrįžimas ir Giedriaus Gusto išsaugojimas.

Vėliau „Dzūkija“ skelbė apie Tomo Urbono įsigijimą ir jauno ruso Maksimo Morozovo atvykimą. Į peržiūrą buvo pasikviestas būrys žaidėjų: Raimundas Danys, Paulius Danisevičius bei amerikiečiai – Travisas Garrisonas ir Mylesas Mackas.

Pati „Dzūkija“ neskelbė, ar minėti krepšininkai įtiko A.Urlepui ir liks Alytuje – jokių naujienų apie sudėtį nuo pat turnyro Alytuje pabaigos – lygiai vienuolika dienų.

Krepsinis.net žiniomis, patys „Dzūkijos“ žaidėjai nežino, kokia sudėtimi komanda startuos LKL sezone. Kurį laiką ekipoje prakaitą lieja Laurynas Mikalauskas ir Kėdainių „Nevėžyje“ žaidęs Marcusas Monroe, o abu peržiūroje buvę amerikiečiai jau išvyko namo.

Po turnyro Alytuje „Dzūkija“ dar žaidė kelias draugiškas rungtynes, tačiau apie jas nepranešė nė žodžio. Aišku tiek, kad Prienuose buvo nusileista Minsko „Cmoki“, ką paskelbė patys baltarusiai. Tuo tarpu „Dzūkija“ apie savo pasirodymą kontroliniuose mačuose nepranešė nieko.

Spalio 1-ąją „Dzūkija“ pradės sezoną sostinėje, kur susitiks su „Lietuvos rytu“.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų