„Žaliojo lanko“ nuotr.

„Žaliojo lanko“ nuotr.

Alytuje įvyko penktasis Lietuvos šaudymo iš lanko taurės etapas V.Černiauskui atminti, kuriame varžėsi ne tik mūsų šalies sportininkai, bet ir svečiai iš Latvijos ir Baltarusijos.

Eilinę pergalę iškovojo garsiausias Lietuvos šaulys Vladas Šigauskas. Jis vėl neturėjo lygių vyrų skriemulinių lankų grupės varžybose. V.Šigauskas kvalifikacijoje surinko 692 taškus ir užfiksavo geriausią rezultatą, o vėliau skynė pergales ir atkrintamosiose varžybose. Finale jis 145:142 nugalėjo Donatą Jasą. Mače dėl trečios vietos Vilius Švedas 144:132 nepaliko vilčių Žilvinui Kemežai.

Analogiškoje moterų rungtyje čempionės titulą iškovojo viešnia iš Baltarusijos Tatjana Pačapinskaja, kuri finale 138:130 nugalėjo Astą Grigaravičienę. Kovoje dėl bronzos Margarita Butiakova 122:112 įrodė savo pranašumą prieš Beatą Guobužaitę.

Vyrų olimpinių lankų grupėje triumfavo Adamas Kovalevskij, finale 6:0 sutriuškinęs Igną Morkeliūną, kuris kvalifikacijoje buvo tik 7-as. Mažajame finale Kostas Šliauteris 6:4 pranoko Antaną Barkauską.

Tuo tarpu moterų olimpinių lankų grupėje nugalėjo latvė Liga Ilona Denisenoka, kuri finale 6:2 nugalėjo Gerdą Sankauskaitę. Kvalifikacijoje geriausiai pasirodžiusi latvė Irina Barene liko tik ketvirta, nes mažajame finale 2:6 nusileido Saulei Rimkevičiūtei.

Kitų rungčių nugalėtojai:

Olimpiniai lankai, jauniai/jaunės. Aurimas Alesius.

Olimpiniai lankai, komandinės. Adamas Kovalevskij, Antanas Barkauskas, Dovydas Bagdanavičius.

Skriemuliniai lankai, komandinės. Donatas Jasas, Vilius Švedas, Tomas Liekis.

Paprasti ir ilgieji lankai, jaunimas. Sandrina Mocartaitė.

Paprasti ir ilgieji lankai, moterys. Austėja Šironaitė.

Paprasti ir ilgieji lankai, vyrai. Vladimiras Mosinas.

Paprasti ir ilgieji lankai, jaunimas, komandinės. Sandrina Mocartaitė, Meda Viktorija Večkytė, Jan Ivan Cygankov.

Paprasti ir ilgieji lankai, komandinės. Algimantas Vileikis, Rolandas Baranauskas, Stasys Svetlauskas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų