Justinas Šnioka | Augusto Četkausko/sportoakimirka.lt nuotr.

Justinas Šnioka | Augusto Četkausko/sportoakimirka.lt nuotr.

Didžiojoje Britanijoje vykstančiame pasaulio baidarių ir kanojų slalomo čempionate penktadienį surengta vyrų vienviečių baidarių slalomo rungties atranka, kurioje dalyvavo ir trys Lietuvos sportininkai.

Pirmajame etape geriausiai tarp lietuvių pasirodė Vilius Rasimavičius, kuris finišavo per 98.45 sek., gavo 10 baudos sek. ir buvo 84-as. Iš karto už jo išsirikiavo Mantas Atmanavičius. Jis trasą įveikė per 93.16 sek., tačiau užsidirbo 16 baudos sek. Kiek prasčiau sekėsi Justinui Šniokai, užėmusiam 90-ą vietą (104.49 sek., 10 baudos sek.). Po pirmojo bandymo į pusfinalį pateko 30 geriausiai pasirodžiusių baidarininkų.

Lietuviai į pusfinalį galėjo patekti ir antruoju mėginimu, kuriame buvo išdalinta dar 15 kelialapių į kitą etapą. Šį kartą mūsiškių rezultatai kardinaliai pasikeitė. Pradžiugino J.Šnioka (98.16 sek., 10 baudos sek.), užėmęs 51-ą vietą. M.Atmanavičius buvo 53-ias (95.43, 14 baudos sek.), o labai nesėkmingai pasirodęs V.Rasimavičius užėmė paskutinę – 72-ą (101.25, 112 baudos sek.) – vietą.

Sekmadienį Lietuvos vyrų baidarių slalomo rinktinė dalyvaus komandinėse varžybose.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga