„Inter“ klubas tęsia pergalingą žygį Italijoje | LaPresse/Scanpix nuotr.

„Inter“ klubas tęsia pergalingą žygį Italijoje | LaPresse/Scanpix nuotr.


Milano „Inter“ klubas sekmadienio vakarą pratęsė pergalingą žygį Italijos čempionate „Serie A“. Stratego Roberto Mancini kariauna sugebėjo pasiekti pergalę miesto derbyje, namuose 1-0 įveikdama „Milan“ ekipą.


„Milan“ klubas pirmą pavojų sukūrė jau trečią minutę, kai kamuolį perėmęs Carlosas Bacca išvedė Luizą Adriano prieš vartininką Samirą Handanovičių. Tačiau brazilas priėmė ne patį tinkamiausią sprendimą ir smūgiavo kamuolį tiesiai į slovėną. Po dviejų minučių pavojų sukūrė ir Stevanas Jovetičius, kuris smūgiavo kamuolį šalia varžovų komandos vartų.


31 minutę iš sudėtingos padėties kamuolį į „Inter“ komandos vartus smūgiavo Keisuke Honda, bet po jo smūgio kamuolys atsidūrė vartininko S.Handanovičiaus rankose. Po aštuonių minučių „Milan“ klubui vėl savo smūgiu atsakė S.Jovetičius. Po juodkalniečio smūgio kamuolys prašvilpė šalia virpsto.


Paskutinę pirmojo kėlinio minutę šimtaprocentinę progą įvarčiui pelnyti turėjo Mauro Icardi. Argentinietis išvengė priešininkų darytos dirbtinės nuošalės, priėmė nuostabų S.Jovetičiaus perdavimą, bet paskutinėje atakos stadijoje kamuolį smūgiavo tiesiai į vartininką Diego Lopezą.



55 minutę puikiai sužaidė Ivano Perišičiaus ir Fredy Guarino duetas. „Inter“ naujokas kairiajame atakos krašte pergudravo varžovą ir perdavė kamuolį vartų link, o prie jų smūgiui pasiruošė kolumbietis. Po jo bandymo D.Lopezas pirštais nukreipė kamuolį už vartų.


Pergalingas rungtynių įvartis buvo pelnytas 58 minutę. F.Guarinas po prasiveržimo susikūrė progą smūgiui į vartus. Kolumbietis už baudos aikštelės ribų stipriai smūgiavo kamuolį kaire koja į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Inter“ klubą į priekį.


71 minutę „Inter“ persvarą galėjo padidinti M.Icardi, bet iš sudėtingos situacijos kamuolį į vartus galva smūgiavęs argentinietis tikslo nepasiekė.


„Milan“ klubas rankų nenuleido ir jau 78 minutę rezultatas galėjo tapti lygus. Mario Balotelli smūgiavo kamuolį į vartus iš labai toli, bet po jo smūgio kamuolys aikštę paliko atsimušęs į virpstą.


Persvarą išsaugoję trenerio R.Mancini auklėtiniai pratęsė šio sezono tradiciją ir „Serie A“ čempionate iškovojo trečią pergalę iš eilės. Po trijų turų „Inter“ klubas yra vienvaldis pirmenybių lyderis.



  • Rezultatas:


  •  


  • „Inter Milan“ 1 – 0 „Milan“


  • 58‘ [1 – 0] Fredy Guarin


  •