„Liverpool“
38 min.
0
:
0
Atsinaujins po sek
„Real“
Kalnietis Fotodiena.lt

Kalnietis Fotodiena.lt


Lietuvos vyrų rinktinė Europos čempionato grupės etapą pabaigė dar vienu trileriu, kuris baigėsi laimingai. Po pratęsimo Čekijos krepšininkus nugalėję lietuviai iškovojo pirmąją vietą grupėje.

Lietuvos rinktinės atakų organizatorius Mantas Kalnietis pripažino, kad pirmasis čempionato etapas buvo labai sudėtingas. Jis džiaugiasi, kad komanda pagaliau palieka košmarus aikštelėje priminsiančią Rygą.


„Patys matėte, kad buvo labai sunkios rungtynės. Gerai, kad išsitraukėme. Net nežinau, ką pasakyti. Svarbu, kad laimėjome ir išvažiuojame iš šitos Rygos. Žaidžiame ne taip, kaip norėtųsi, bet turime eiti toliau. Dabar turime pailsėti. Pirminį tikslą pasiekėme. Aišku, tai, kaip mes tai padarėme, kelia dvejonių, ar užteks mums tokio žaidimo Prancūzijoje. Tačiau bent jau važiuojame su geresnėmis nuotaikomis“, – mintimis apie pergalę dalinosi M.Kalnietis.


– Tie du tritaškiai pratęsime. Koks buvo jausmas?


– Matėte, man ėjosi labai sunkiai. Aš metu daug metimų, bet jeigu aš neaštrinsiu žaidimo, jis išvis pasidaro statiškas. Mano procentas, žinoma, tragiškas, bet treneris ragina, kad imčiausi iniciatyvos ir lįsčiau po krepšiu. Tikiu, kad tie metimai įkris ir tikrai nesirengiu slėptis į kampą. Pataikau ar nepataikau, stengiuosi į tai per daug nereaguoti.


– Trečiajame kėlinyje atrodėte labai gerai. Kaip tai paaiškinti?


– Tačiau vis tiek su atkarpomis. Jis tai atsiranda, tai nutrūksta. Tačiau kad ir kaip mums tas žaidimas nesiseka, noriu pasakyti, kad chebra atiduoda visas jėgas. Net ir kai nesiseka, judam, krentame ir atiduodame visas jėgas, kad pasiektume kažką gero. Nenuleidžiame rankų.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų