Javtokas Fotodiena.lt

Javtokas Fotodiena.lt


Lietuvos vyrų rinktinė buvo per plauką nuo to, kad 2015 metų Europos čempionatą pradėtų fiasko. Tik lemiamomis akimirkomis išvargę pergalę prieš ukrainiečius lietuviai išsigelbėjo nuo netikėto antausio.


Po dramatiškos pergalės rezultatu 69:68 Lietuvos rinktinės vidurio puolėjas Robertas Javtokas pripažino, kad nuovargio ir susižaidimo problemas kėlė startinis jaudulys, kai kuriuos žaidėjus išmušęs iš vėžių.


„Patenkinti būti tikrai negalime, nes leidome jiems viską atmesti. Manau, kad daug kas iš mūsų perdegė. Dėl to aikštelėje vyravo daug nesusižaidimo.


Atrodo, pabėgame į priekį ir perimame iniciatyvą, tačiau tada išsimušame iš vėžių. Aš manau, kad tai buvo pirmųjų rungtynių jauduliukas. Mes buvome favoritai ir gal tai pakišo koją“, – apie pirmąsias Lietuvos rinktinės rungtynes čempionate mintimis dalinosi R.Javtokas.


– Nepavyko sustabdyti Fesenkos. Kodėl?


– Tai nėra blogas žaidėjas. Stengiamės kiek galėjome. Buvo nuspręsta, kad prieš jį ginsimės vienas prieš vieną, tačiau šiandien jis tuo pasinaudojo. Jeigu nepavyk prieš jį apsiginti, vadinasi, neesame tokie jau geri.


– Paulius Jankūnas ir Mantas Kalnietis rungtynių metu prašė keitimo. Daug jėgų pareikalavo šios rungtynės?


– Manau, kad tai įtampos pasekmė. Tiesiog nesusitvarkymas su savimi. Nemanau, kad jie išseko. Jie atidavė visas jėgas. Šiandien jiems buvo sunku, tačiau manau, kad tik laiko klausimas, kai jie pramuš kvėpavimą ir bėgios nesustodami.


– Ką galite pasakyti apie atvykusius palaikyti aistruolius?


– Nerealu! Nežinau, geriau nebūna.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų