Youtube.com stopkadras

Youtube.com stopkadras

Prahoje (Čekija) tęsiasi pasaulio jaunių ir jaunimo jėgos trikovės čempionatas, kuriame trečiadienį medalių nepavyko iškovoti jaunių grupėje startavusiems lietuviams Lukui Kudrešovui ir Tautvydui Sutkui.

Vaikinų svorio kategorijoje iki 66 kg L.Kudrešovas buvo penktas pritūpimuose su štanga (220 kg) ir štangos atkėlime (210 kg). Deja, štangos spaudime lietuvis neiškėlė pasirinkto pradinio svorio (150 kg) ir bendroje įskaitoje buvo neklasifikuotas. Nugalėjo rusas Andrejus Porošinas (627,5 kg), aplenkęs kazachą Kuanyšbajų Tulegenovą (595) ir austrą Nikolasą Gliebę (587,5).

T.Sutkus svorio kategorijoje iki 74 kg per tris rungtis surinko 530 kg ir užėmė 9-ą poziciją. Štangos spaudime (140 kg) lietuvis buvo 7-as, štangos atkėlime (200 kg) – 8-as, o pritūpimuose su štanga (190 kg) – 9-as. Auksą iškovojo rusas Vladislavas Šeruntajevas (690), sidabras atiteko vokiečiui Viktorui Beilmannui (670), o bronza – ukrainiečiui Vladislavui Čornij (665).

Sportas.lt primena, kad pirmadienį vaikinų jaunių grupės svorio kategorijoje iki 53 kg auksą iškovojo ir planetos jaunių rekordą pagerino Egidijus Valčiukas, o antradienį mažąjį bronzos medalį pritūpimų su štanga rungtyje iškovojo Milda Brūverė (jaunimo grupės svorio kategorija iki 57 kg).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

02-27 „Cbet“ 17:00 „Rytas“
02-27 „Pieno žvaigždės“ 17:20 „Lietkabelis“
02-28 „Nevėžis-Optibet“ 16:30 „Juventus“
02-28 „Šiauliai“ 17:00 „Dzūkija“
02-28 „Žalgiris“ 17:20 „Neptūnas“

2020/21 m. Eurolyga

02-25 „Bayern“ 19:30 „Maccabi“
02-25 „Zenit“ 21:00 „Valencia“
02-25 „Olympiacos“ 21:00 CSKA
02-25 „AX Armani“ 21:45 „Chimki“
02-25 „Real“ 22:00 „Žalgiris“
02-26 „Fenerbahče“ 19:45 „Anadolu Efes“
02-26 ALBA 21:00 „Panathinaikos“
02-26 „Barcelona“ 22:00 ASVEL
02-26 „Baskonia“ 22:00 „Crvena Zvezda“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 02-27 Manchester City 14 : 30 West Ham United
Šeš 02-27 West Bromwich … 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 02-27 Leeds United 19 : 30 Aston Villa
Šeš 02-27 Newcastle United 22 : 00 Wolverhampton …
Sek 02-28 Crystal Palace 14 : 00 Fulham
Sek 02-28 Leicester City 14 : 00 Arsenal
Sek 02-28 Tottenham Hotspur 16 : 00 Burnley
Sek 02-28 Chelsea 18 : 30 Manchester United
Sek 02-28 Sheffield United 21 : 15 Liverpool