Youtube.com stopkadras

Youtube.com stopkadras

Prahoje (Čekija) tęsiasi pasaulio jaunių ir jaunimo jėgos trikovės čempionatas, kuriame trečiadienį medalių nepavyko iškovoti jaunių grupėje startavusiems lietuviams Lukui Kudrešovui ir Tautvydui Sutkui.

Vaikinų svorio kategorijoje iki 66 kg L.Kudrešovas buvo penktas pritūpimuose su štanga (220 kg) ir štangos atkėlime (210 kg). Deja, štangos spaudime lietuvis neiškėlė pasirinkto pradinio svorio (150 kg) ir bendroje įskaitoje buvo neklasifikuotas. Nugalėjo rusas Andrejus Porošinas (627,5 kg), aplenkęs kazachą Kuanyšbajų Tulegenovą (595) ir austrą Nikolasą Gliebę (587,5).

T.Sutkus svorio kategorijoje iki 74 kg per tris rungtis surinko 530 kg ir užėmė 9-ą poziciją. Štangos spaudime (140 kg) lietuvis buvo 7-as, štangos atkėlime (200 kg) – 8-as, o pritūpimuose su štanga (190 kg) – 9-as. Auksą iškovojo rusas Vladislavas Šeruntajevas (690), sidabras atiteko vokiečiui Viktorui Beilmannui (670), o bronza – ukrainiečiui Vladislavui Čornij (665).

Sportas.lt primena, kad pirmadienį vaikinų jaunių grupės svorio kategorijoje iki 53 kg auksą iškovojo ir planetos jaunių rekordą pagerino Egidijus Valčiukas, o antradienį mažąjį bronzos medalį pritūpimų su štanga rungtyje iškovojo Milda Brūverė (jaunimo grupės svorio kategorija iki 57 kg).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų