Europos krepšinio čempionatas 2015

Europos krepšinio čempionatas 2015

Rugsėjo 5 - 20 dienomis Prancūzijoje, Vokietijoje, Kroatijoje ir Latvijoje vyks 39-asis Europos krepšinio čempionatas, kuriame 24-ios komandos suskirstytos į keturias grupes po šešias ekipas kovos dėl nugalėtojų vardo bei kelialapių į Rio de Žaneiro olimpiadą.

Didžiausias specializuotas sporto portalas Lietuvoje „Sportas.lt“ kviečia kartu sekti Europos krepšinio čempionato naujienas, rezultatus bei dalyvauti specialiuose konkursuose.

Atkrintamosios:





































































































































































































































































































































































































09.12 19:30 val.

 

     

 

 

 

 

 

 

 


Ispanija

80

 

 

 

 

 

 

 


Lenkija

66

 

09.15 19:30 val.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ketvirtfinalis

 

 

 

 

 

09.12 15:30 val.

 

 


Graikija

71

 

 

 

 


Graikija

75


Ispanija

73

 

 

 

 


Belgija

54

 

 

 

 

09.17 22:00 val.

 

 

 

 

 

 

 

 


Prancūzija

75

 

09.12 22:00 val.

 

 

 

 

 


Ispanija

80

 


Prancūzija

76

 

 

 

 

 

 

 


Turkija

53

  

09.15 22:00 val.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ketvirtfinalis

 

 

 

FINALAS

 

09.12 13:00 val.

 

 


Latvija

70

 

 

09.20 20:00 val.

 


Latvija

73


Prancūzija

84

 


Ispanija

80


Slovėnija

66

 

 

 

 


Lietuva

63

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

09.13 15:30 val.

 

 

 

 

 

 

 

09.20 15:00 val.

 


Serbija

94

 

 

 

 


Prancūzija

81


Suomija

81

 

09.16 19:30 val.

 

 


Serbija

68

 

 

 

 

Ketvirtfinalis

 

 

 

Dėl trečios vietos

 

09.13 13:00 val.

 

 


Čekija

75

 

 

 

 


Kroatija

59


Serbija

89

 

 

 

 


Čekija

80

 

 

 

 

09.18 22:00 val.

 

 

 

 

 

 

 

 


Serbija

64

 

09.13 19:30 val.

 

 

 

 

 


Lietuva

67

 


Izraelis

52

 

 

 

 

 

 

 


Italija

82

 

09.16 22:00 val.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ketvirtfinalis

 

 

 

 

 

09.13 22:00 val.

 

 


Italija

85

 

 

 

 


Lietuva

85


Lietuva

95

 

 

 

 


Gruzija

81

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Turnyrinės lentelės































































































































































































































A grupė

 

B grupė

 

 

W   

L   

PTS   

 

 

 

W   

L   

PTS   


Prancūzija

5

0

10

                 


Serbija

5

0

10


Izraelis

3

2

8

 


Ispanija

3

2

8


Lenkija

3

2

8

 


Italija

3

2

8


Suomija

2

3

7

 


Turkija

3

2

8


Rusija

1

4

6

 


Vokietija

1

4

6


Bosnija ir Hercegovina

1

4

6

 


Islandija

0

5

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

C grupė

 

D grupė

 

 

W   

L   

PTS   

 

 

 

W   

L   

PTS   


Graikija

5

0

10

 


Lietuva

4

1

9


Kroatija

3

2

8

 


Latvija

3

2

8


Slovėnija

3

2

8

 


Čekija

3

2

8


Gruzija

2

3

7

 


Belgija

3

2

8


Makedonija

1

4

6

 


Estija

1

4

6


Nyderlandai

1

4

6

 


Ukraina

1

4

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Tvarkaraštis













































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































Laikas

 

Komanda 1

 

Komanda 2

Etapas

Rezultatas

Rugsėjo 5,

šeštadienis

 

 

 

 

 

 

16:00 val.


Lenkija


Bosnija ir Hercegovina

A grupė

68:64

16:00 val.


Vokietija


Islandija

B grupė

71:65

16:00 val.


Gruzija


Nyderlandai

C grupė

72:73

15:30 val.


Čekija


Estija

D grupė

80:57

18:30 val.


Izraelis


Rusija

A grupė

76:73

19:00 val.


Ispanija


Serbija

B grupė

70:80

19:00 val.


Makedonija


Graikija

C grupė

65:85

18:30 val.


Belgija


Latvija

D grupė

67:78

22:00 val.


Prancūzija


Suomija

A grupė

97:87

22:00 val.


Italija


Turkija

B grupė

87:89

22:00 val.


Kroatija


Slovėnija

C grupė

80:73

21:30 val.


Lietuva


Ukraina

D grupė

69:68

 

 

 

 

 

 

 

Rugsėjo 6,

sekmadienis

 

 

 

 

 

 

16:00 val.


Rusija


Lenkija

A grupė

79:82

16:00 val.


Serbija


Vokietija

B grupė

68:66

16:00 val.


Nyderlandai


Makedonija

C grupė

71:78

15:30 val.


Estija


Belgija

D grupė

55:84

18:30 val.


Suomija


Izraelis

A grupė

66:79

19:00 val.


Islandija


Italija

B grupė

64:71

19:00 val.


Slovėnija


Gruzija

C grupė

79:68

18:30 val.


Latvija


Lietuva

D grupė

49:68

21:00 val.


Bosnija ir Hercegovina


Prancūzija

A grupė

54:81

21:00 val.


Turkija


Ispanija

B grupė

77:104

21:00 val.


Graikija


Kroatija

C grupė

72:70

21:30 val.


Ukraina


Čekija

D grupė

64:78

 

 

 

 

 

 

 

Rugsėjo 7,

pirmadienis

 

 

 

 

 

 

16:00 val.


Suomija


Rusija

A grupė

81:79

15:30 val.


Lietuva


Belgija

D grupė

74:76

18:30 val.


Izraelis


Bosnija ir Hercegovina

A grupė

84:86

18:30 val.


Čekija


Latvija

D grupė

65:72

21:00 val.


Prancūzija


Lenkija

A grupė

69:66

21:30 val.


Ukraina


Estija

D grupė

71:78

 

 

 

 

 

 

 

Rugsėjo 8,

antradienis

 

 

 

 

 

 

15:30 val.


Serbija


Islandija

B grupė

93:64

16:00 val.


Slovėnija


Nyderlandai

C grupė

81:74

18:45 val.


Vokietija


Turkija

B grupė

75:80

19:00 val.


Gruzija


Graikija

C grupė

68:79

21:00 val.


Ispanija


Italija

B grupė

98:105

21:00 val.


Kroatija


Makedonija

C grupė

73:55

 

 

 

 

 

 

 

Rugsėjo 9,

trečiadienis

 

 

 

 

 

 

15:30 val.


Turkija


Serbija

B grupė

72:91

16:00 val.


Bosnija ir Hercegovina


Suomija

A grupė

59:88

16:00 val.


Graikija


Slovėnija

C grupė

83:72

15:30 val.


Belgija


Čekija

D grupė

64:66

18:30 val.


Lenkija


Izraelis

A grupė

73:75

18:45 val.


Italija


Vokietija

B grupė

89:82

19:00 val.


Makedonija


Gruzija

C grupė

75:90

18:30 val.


Latvija


Ukraina

D grupė

74:75

22:00 val.


Rusija


Prancūzija

A grupė

67:74

22:00 val.


Islandija


Ispanija

B grupė

73:99

22:00 val.


Nyderlandai


Kroatija

C grupė

72:78

21:30 val.


Estija


Lietuva

D grupė

62:64

 

 

 

 

 

 

 

Rugsėjo 10,

ketvirtadienis

 

 

 

 

 

 

15:30 val.


Serbija


Italija

B grupė

101:82

16:00 val.


Suomija


Lenkija

A grupė

65:78

16:00 val.


Slovėnija


Makedonija

C grupė

62:51

15:30 val.


Ukraina


Belgija

D grupė

71:79

18:30 val.


Bosnija ir Hercegovina


Rusija

A grupė

61:81

18:45 val.


Vokietija


Ispanija

B grupė

76:77

19:00 val.


Gruzija


Kroatija

C grupė

71:58

18:30 val.


Latvija


Estija

D grupė

75:64

22:00 val.


Izraelis


Prancūzija

A grupė

61:86

22:00 val.


Turkija


Islandija

B grupė

111:102

22:00 val.


Graikija


Nyderlandai

C grupė

68:65

21:30 val.


Čekija


Lietuva

D grupė

81:85


 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.



Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

03-23 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Juventus“
03-23 „Lietkabelis“ 18:15 „Dzūkija“
03-23 „Skycop“ 18:15 „Rytas“
03-24 „Šiauliai“ 17:20 „Žalgiris“

Eurolyga 2018/2019

03-22 Maskvos srities „Chimki“ 19:00 Tel Avivo „Maccabi“
03-22 Kauno „Žalgiris“ 20:00 Stambulo „Darussafaka“
03-22 Vitorijos „Baskonia“ 21:30 Madrido „Real“
03-22 Milano „AX Armani Exchange“ 21:45 Atėnų Panathinaikos
03-28 Atėnų Panathinaikos 21:00 Madrido „Real“
03-28 Tel Avivo „Maccabi“ 21:05 Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“
03-28 Milano „AX Armani Exchange“ 21:45 Stambulo „Fenerbahce“
03-28 „Barcelona“ 22:00 Podgoricos „Budučnost“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 03-30 Fulham 14 : 30 Manchester City
Šeš 03-30 Leicester City 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 03-30 Manchester United 17 : 00 Watford
Šeš 03-30 Crystal Palace 17 : 00 Huddersfield Town
Šeš 03-30 Burnley 17 : 00 Wolverhampton …
Šeš 03-30 Brighton & Hov… 17 : 00 Southampton
Šeš 03-30 West Ham United 19 : 30 Everton
Sek 03-31 Cardiff City 15 : 05 Chelsea
Sek 03-31 Liverpool 17 : 30 Tottenham Hotspur
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos ledo ritulio čempionatas 2018/2019

03-24 „Energija“ 15:30 „Hockey Punks“

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141