Mario Balotelli | AFP/Scanpix nuotr.

Mario Balotelli | AFP/Scanpix nuotr.

Spaudoje pasirodė gandai, kad „Liverpool“ klube nepritapęs ir už pagrindinės komandos ribų likęs puolėjas Mario Balotelli gali sugrįžti į „Milan“ klubą.

25-erių metų italas į „Liverpool“ atvyko praėjusią vasarą iš to pačio „Milan“ klubo už 20 mln. eurų ir po metų „Liverpool“ strategas Brendanas Rodgersas viešai pareiškė, kad M.Balotelli nėra jo ateities planuose.

Dėl to M.Balotelli yra siejamas su išvykimu ir kiek netikėtai italas gali sugrįžti į „Milan“ klubą. „Milan“ generalinis direktorius Adriano Galliani patvirtino, kad jie pradėjo derybas su „Liverpool“ dėl nuomos sutarties. A.Galliani taip pat įspėjo M.Balotelli, kad tai gali būti jo paskutinis šansas karjeroje.

„Derybos su „Liverpool“ klubu vyksta dėl nuomos sutarties, bet mes dar nesutarėme dėl algos. Mes norime pasiskolinti Mario ir mokėti dalį jo algos, o kitą dalį mokėtų „Liverpool“ klubas“, – sakė A.Galliani.

„Mes norime Balotelli, nes esame tikri, kad jis supranta, kad tai būtų absoliučiai paskutinis šansas jo karjeroje. Tikiuosi, kad tai jis supranta“, – užbaigė A.Galliani.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų