Rūta Dagytė | Asmeninio archyvo nuotr.

Milane (Italija) vykstančiame pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionate šeštadienį savo pasirodymą pratęsė vienintelė Lietuvos atstovė moterų varžybose Rūta Dagytė.

Moterų vienviečių kanojų 200 m rungties antrajame pusfinalio plaukime R.Dagytė finišavo per 53.228 sek. ir užėmė 5-ą poziciją. Pasibaigus kitiems pusfinalio plaukimams tapo aišku, kad lietuvė pateko į C finalą ir kovos dėl 19-27 vietų bendroje įskaitoje.

Moterų vienviečių kanojų 200 m rungties C finalas prasidės sekmadienį 9.45 val.

Sportas.lt primena, kad šeštadienį kelialapį į olimpines žaidynes iškovojo Henrikas Žustautas, kuris vienviečių kanojų 200 m rungtyje buvo penktas.

Pen 05-31 Žalgiris 19 : 00 Stumbras
Šeš 06-01 Palanga 17 : 00 Sūduva
Šeš 06-01 Riteriai 19 : 00 Kauno Žalgiris