Mindaugas Maldonis | Asmeninio archyvo nuotr.

Milane (Italija) tęsiasi pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas, kuriame penktadienį jau antrajame pusfinalyje startavo lietuvis Mindaugas Maldonis.

Vyrų vienviečių baidarių 500 m rungties trečiajame pusfinalio plaukime M.Maldonis užfiksavo 1 min. 43.533 sek. laiką, finišavo 6-as ir iškopė į C finalą, kuriame lietuvis kovos dėl 19-27 vietų bendroje įskaitoje. Du geriausi trečiojo pusfinalio plaukimo dalyviai – ispanas Roi Rodriguezas (1:40.380 min.) ir lenkas Bartoszas Stabno (1:41.023) pateko į A finalą ir tęs kovą dėl medalių.

Vyrų vienviečių baidarių 500 m rungties C finalas prasidės sekmadienį 10.29 val.

Ketvirtadienį M.Maldonis jau dalyvavo vienviečių baidarių 1000 m rungties pusfinalyje ir bendroje įskaitoje užėmė 31-ą vietą.

Sportas.lt primena, kad ketvirtadienį vietas A finaluose iškovojo Henrikas Žustautas (vienvietė kanoja, 200 m), Aurimas Lankas ir Edvinas Ramanauskas (dvivietė baidarė, 200 m) bei Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas (dvivietė baidarė, 1000 m).