Mindaugas Maldonis | Asmeninio archyvo nuotr.

Milane (Italija) vykstančiame pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionate į antrą pusfinalį pateko lietuvis Mindaugas Maldonis.

Penktadienį vyrų vienviečių baidarių 500 m rungties penktajame atrankos plaukime M.Maldonis finišavo per 1 min. 43.041 sek., o į pusfinalį pateko 1-7 vietas užėmę baidarininkai. Įveikus 250 m lietuvis dar buvo antras, bet vėliau neišsaugojo tokios aukštos pozicijos.

Plaukimą laimėjo bulgaras Miroslavas Kirčevas, užfiksavęs 1 min. 41.188 sek. laiką. Antras buvo airis Barry Watkinsas (1:41.301), o trečias – įpusėjus distancijai pirmavęs britas Jonathanas Boytonas (1:41.588).

Vyrų vienviečių baidarių 500 m rungties pusfinalio plaukimai prasidės penktadienį 17.29 val.

Ketvirtadienį M.Maldonis jau dalyvavo vienviečių baidarių 1000 m rungties pusfinalyje ir bendroje įskaitoje užėmė 31-ą vietą.

Sportas.lt primena, kad ketvirtadienį vietas A finaluose iškovojo Henrikas Žustautas (vienvietė kanoja, 200 m), Aurimas Lankas ir Edvinas Ramanauskas (dvivietė baidarė, 200 m) bei Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas (dvivietė baidarė, 1000 m).