Rūta Dagytė | Asmeninio archyvo nuotr.

Milane (Italija) tęsiasi pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas, kuriame penktadienį startavo vienintelė Lietuvos atstovė moterų varžybose Rūta Dagytė.

Trečiajame moterų vienviečių kanojų 200 m rungties atrankos plaukime R.Dagytė finišavo per 54.044 sek. ir užėmė 6-ą vietą. Šis rezultatas leido lietuvei patekti į pusfinalį, kuriame dalyvaus 1-7 vietas šiame plaukime užėmusios kanojininkės.

Atrankos plaukimą laimėjo brazilė Valdenice Conceicao Nascimento (50.013 sek.), antra finišavo uzbekė Dilnoza Rachmatova (51.481), o trečia – rumunė Paula Postaru (51.550).

Moterų vienviečių kanojų 200 m rungties pusfinalio plaukimai prasidės šeštadienį 15.40 val.

Sportas.lt primena, kad ketvirtadienį vietas A finaluose iškovojo Henrikas Žustautas (vienvietė kanoja, 200 m), Aurimas Lankas ir Edvinas Ramanauskas (dvivietė baidarė, 200 m) bei Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas (dvivietė baidarė, 1000 m).

05-22 „Neptūnas“ 18:50 „Rytas“
05-23 „Lietkabelis“ 18:50 „Žalgiris“

Tre 05-22 Kauno Žalgiris 18 : 00 Stumbras
Tre 05-22 Sūduva 20 : 00 Žalgiris
Pen 05-31 Žalgiris 19 : 00 Stumbras