Henrikas Žustautas

Henrikas Žustautas

Milane (Italija) tęsiasi pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas. Jau pirmąją varžybų dieną dėl vietų A finaluose kovojo šeši Lietuvos atstovai, iš kurių net penki pateko į A finalus.

Į A finalą pateko ir prie vietos Rio de Žaneiro olimpiadoje priartėjo šiemet nenugalimas Henrikas Žustautas. Vyrų vienviečių kanojų 200 m rungties ketvirtajame pusfinalio plaukime lietuvis finišavo per 39.332 sek. ir užėmė antrą vietą. H.Žustautą aplenkė tik kinas Qiangas Li (38.658). Nežymiai nuo H.Žustauto atsiliko vokietis Stefanas Kirajus (39.415).H.Žustautas po dramatiško finišo išplėšė kelialapį į pasaulio čempionato A finalą! :)Transliacija: http://www.sportas.lt/straipsnis/sesi-lietuviai-kovoja-del-vietu-pasaulio-baidariu-ir-kanoju-irklavimo-cempionato-a-finale-tiesiogine-vaizdo-transliacija-105280

Posted by Sportas.lt on 2015 m. rugpjūčio 20 d.

Puikiai vyrų dviviečių baidarių 200 m rungties antrajame pusfinalio plaukime pasirodė Aurimas Lankas ir Edvinas Ramanauskas. Dukart Europos čempionato bronzos medalininkai finišavo per 31.841 sek. laiką ir užėmė antrą vietą. Lietuviai kartu su plaukimą laimėjusiais serbais Nebojsa Grujičiumi ir Marko Novakovičiumi (31.841) pateko į A finalą ir gerokai priartėjo prie vietos Rio de Žaneiro olimpiadoje.A.Lankas ir E.Ramanauskas pusfinalyje finišavo antri, pateko į pasaulio čempionato A finalą ir gerokai priartėjo prie vietos Rio de Žaneiro olimpiadoje!Transliacija: http://www.sportas.lt/straipsnis/sesi-lietuviai-kovoja-del-vietu-pasaulio-baidariu-ir-kanoju-irklavimo-cempionato-a-finale-tiesiogine-vaizdo-transliacija-105280

Posted by Sportas.lt on 2015 m. rugpjūčio 20 d.

Vyrų dviviečių baidarių 1000 m rungties ketvirtajame pusfinalio plaukime treti finišavo Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas (3:09.773 min.). Lietuvių rezultatas buvo geriausias tarp visų pusfinalio plaukimuose trečiąsias pozicijas užėmusių įgulų, todėl mūsiškiai išplėšė paskutinį kelialapį į A finalą. Greitesni už lietuvius ketvirtajame pusfinalio plaukime buvo vokiečiai Maxas Rendschmidtas ir Marcusas Grossas (3:08.801), o antri liko baltarusiai Vitalijus Bialko ir Romanas Petrušenka (3:09.633).

Vyrų vienviečių baidarių 1000 m rungties ketvirtajame pusfinalio plaukime Mindaugas Maldonis užtruko 3 min. 39.182 sek. ir atplaukė paskutinis – 9-as. Lietuvis įveikus 250 m dar buvo 7-as, bet įpusėjus distancijai prarado dvi pozicijas ir vėliau jų nebesusigrąžino. Bendroje rungties įskaitoje M.Maldonis užėmė 31-ą vietą.

Sportas.lt primena, kad Milane baidarinininkai ir kanojininkai kovoja ne tik dėl pasaulio čempionato medalių, bet ir dėl kelialapių į Rio de Žaneiro olimpiadą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.