Henrikas Žustautas | Vilniaus irklavimo klubo nuotr.

Milane (Italija) vykstančiame pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionate ketvirtadienį savo pasirodymą pradėjo šiemet nenugalimas kanojininkas Henrikas Žustautas.

Trečiajame vyrų vienviečių kanojų 200 m rungties atrankos plaukime lietuvis distanciją įveikė per 41.190 sek. ir finišavo antras. 1-7 vietas šiame plaukime užėmę kanojininkai pateko į pusfinalį. Plaukimą užtikrintai laimėjo portugalas Helderis Silva (40.250 sek.), o trečią vietą užėmė gruzinas Zaza Nadiradze (41.322).

Vyrų vienviečių kanojų 200 m rungties pusfinalio plaukimai prasidės ketvirtadienį 18.42 val.

Kelialapius į olimpines žaidynes šioje rungtyje iškovos 1-7 vietas užėmę kanojininkai.

Sportas.lt primena, kad 21-erių metų H.Žustautas šiemet triumfavo Europos žaidynėse, pasaulio jaunimo (iki 23 metų) čempionate ir pasaulio taurės etape. Jis 2015 m. ne kartą aplenkė Jevgenijų Šukliną.