Kalnietis Fotodiena.lt

Kalnietis Fotodiena.lt


Lietuvos vyrų rinktinės pagrindinis atakų organizatorius Mantas Kalnietis neslėpė nusivylimo po pralaimėjimo Kroatijos rinktinei. Komandos žaidimo dirigentas pripažino, kad apie problemas žaidime galėtų kalbėti labai ilgai.


„Sunku ką komentuoti. Buvo labai sudėtinga, ypač pradžia. Buvome nepasiruošę jų geram kamuolio judėjimui, nesusikalbėjome gynyboje, nestatėme gerų užtvarų, neišpildėme tų derinių. Apie problemas galėčiau kalbėti labai ilgai“, – pripažino M.Kalnietis.


– Ar buvo gerų dalykų?


– Manau kad paskutiniai aikštelėje žaidę žmonės parodė tinkamą energiją, kokia turėjo būti visose rungtynėse. Kas buvo aikštelėje paskutiniame kėlinyje, tikrai atidirbo ir padarė, kad skirtumas nebūtų nepadorus.


– Pasirengimo pradžioje žaidimas atrodė sklandus, o pastarosios dvejos rungtynės buvo tokios blankios. Kodėl?


– Kroatų komanda yra tikrai įspūdinga. Aikštelėje jie yra labai organizuoti ir labai talentingi. Jie apnuogino mūsų silpnybes ir mes gavome gerą pamoką. Tos silpnybės gal neišryškėjo prieš kitus varžovus. Atrodė, laimime ir viskas gerai. Dabar galime pasimokyti. Jie parodė, kad nesame tokie geri.


– Kokia situacija su jūsų sportine forma?


– Niekas nepasikeis. Yra kaip yra. Aš tikiu, kad aš galiu žaisti daug geriau ir tą bandysiu padaryti. Tas klausimas situacijos nepakeis.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų