Nicola Fotodiena.lt

Nicola Fotodiena.lt

Rugsėjo 12–15 dienomis Dzūkijos sostinėje turėsime progą mėgautis aukšto lygio tarptautiniu krepšinio turnyru Alytaus miesto ir rajono merų taurei laimėti. Naujam Lietuvos krepšinio lygos sezonui besirengiantys „Dzūkijos“ krepšininkai priims svečius iš Lietuvos, Latvijos bei Lenkijos.

Alytaus arenoje vyksiančiame turnyre be aikštelės šeimininkų taip pat varžysis Vilniaus „Lietuvos rytas“, Klaipėdos „Neptūnas, Panevėžio „Lietkabelis“, Rygos VEF (Latvija) bei Gdynės „Asseco Prokom“ (Lenkija).

Tikslus turnyro tvarkaraštis paaiškės vėliau, tačiau jau dabar žinoma, kad ekipos, kaip ir pernai, po 3 komandas bus suskirstytos į dvi grupes. Gera žinia krepšinio sirgaliams – įėjimas į visas turnyro kovas bus NEMOKAMAS!

Povilas Tamulynas (Alytaus „Dzūkijos“ krepšinio klubo vadovas): „Džiaugiamės galėdami jau antrus metus iš eilės Alytuje surengti aukšto lygio tarptautinį turnyrą, kuriame ir vėl varžysis pajėgios bei Europos krepšinio žemėlapyje gerai žinomos komandos. Šis turnyras bus puiki proga patikrinti ir mūsų ekipos pasiruošimo lygį naujam Lietuvos krepšinio lygos sezonui. Krepšinio gerbėjus kviečiame aktyviai dalyvauti visose turnyro kovose, kurios bus nemokamos!“

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų