Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

„300 Lakes Rally“ organizatoriai antrą ralio dieną lenktynininkams sutrumpino trasą. Dėl didelio dulkių kiekio greičio ruožuose organizatoriai imdamiesi saugumo priemonių lenktyninius ekipažus ne tik leis kas 2 minutes, bet jiems  panaikino ir 10 „SB lizingas“ greičio ruožą.

„300 Lakes Rally“ dalyviai labai palaiko šią organizatorių iniciatyvą. Nuotaikingame video reportaže lenktynininkai Ramūnas Čapkauskas bei Deividas Jocius pasakoja dėl kokių priežasčių organizatoriams teko priimti šiuos sprendimus. Taip pat sportininkai žiūrovams pataria, kuriose atkarpose šiandien geriausia stebėti „300 Lakes Rally“ varžybas.

Zarasų ir Visagino apylinkėse vykstančiame „300 ežerų ralyje“ lyderių pozicijas tvirtai saugo Estijos bei Latvijos atstovai. Vakar pirmus keturis greičio ruožus greičiausiai įveikę kvalifikacijos nugalėtojai Siimas Plangi ir Marekas Sarapuu yra pirmi. Antri žengia latvių tandemas – Janis Vorobjovas ir Andris Malniekas. Greičiausi iš mūsų šalies lenktynininkų – broliai Vaidotas ir Žygimantas Žalos.

Paskutinio „SubaruVilnius.lt“ greičio ruožo startas yra numatytas 19:55 val., kuris vyks Zaraso ežero saloje. Po jo finišo iš karto vyks lenktynininkų apdovanojimų ceremonija, kurią griausmingai užbaigs grupės „ŽAS“ koncertas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų