Mantas Atmanavičius | Augusto Četkausko nuotr.

Mantas Atmanavičius | Augusto Četkausko nuotr.

Penktadienį Ispanijoje prasidėjo ketvirtasis pasaulio baidarių ir kanojų slalomo taurės etape, kuriame visi trys dalyvavę lietuviai neįveikė atrankos etapo barjero.

Vyrų vienviečių baidarių atrankoje Mantas Atmanavičius pirmąjį bandymą baigė per 106.75 sek., gavo 58 baudos sek. ir užėmė 76-ą vietą. Dar prasčiau pasirodė Vilius Rasimavičius, kuris distancijoje užtruko 117.54 sek., gavo net 114 baudos sek. ir liko priešpaskutinis – 80-as. Kelialapius į pusfinalį pelnė 30 baidarininkų.

Lietuviai turėjo ir antrą galimybę pakovoti dėl kelialapio į kitą etapą. Šį kartą M.Atmanavičius finišavo per 106.30 sek., gavo vos 4 baudos sek. ir tarp 51 sportininko buvo 36.as Tuo tarpu V.Rasimavičius (118.02, 10 baudos sek.) tenkinosi 45-a pozicija.

Moterų vienviečių baidarių pirmajame atrankos plaukime Erika Baranauskaitė sugaišo 159.60 sek., užsidirbo 104 baudos sek. ir buvo priešpaskutinė – 59-a. Antruoju bandymu lietuvei sekėsi geriau – ji užfiksavo 157.26 sek. laiką, gavo 4 baudos sek. ir tarp 39 likusių sportininkių užėmė 37-ą poziciją.

Finalinis pasaulio taurės etapas rugpjūčio 14-16 dienomis vyks Prancūzijoje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

12-05 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
12-05 „Neptūnas“ 17:00 „Lietkabelis“
12-06 „Žalgiris“ 17:00 „Rytas“

2020/21 m. Eurolyga

11-26 „Žalgiris“ 20:00 „Zenit“
11-26 „Crvena Zvezda“ 20:00 „Anadolu Efes“
11-26 CSKA 21:00 „Real“
11-26 „Olympiacos“ 21:00 „Baskonia“
11-26 ALBA 21:00 „Chimki“
11-26 „Maccabi“ 21:05 „AX Armani“
11-27 „Fenerbahče“ 19:45 „Valencia“
11-27 „Panathinaikos“ 21:00 „Bayern“
11-27 ASVEL 21:45 „Barcelona“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pen 11-27 Crystal Palace 22 : 00 Newcastle United
Šeš 11-28 Brighton & Hov… 14 : 30 Liverpool
Šeš 11-28 Manchester City 17 : 00 Burnley
Šeš 11-28 Everton 19 : 30 Leeds United
Šeš 11-28 West Bromwich … 22 : 00 Sheffield United