Sami Khedira šeštadienio rungtynėse nuo vejos nebepakilo | LaPresse/Scanpix nuotr.

Sami Khedira šeštadienio rungtynėse nuo vejos nebepakilo | LaPresse/Scanpix nuotr.

Turino „Juventus“ klubo naujokui Sami Khedira debiuto oficialiose varžybose teks palaukti po to, kai buvo patvirtinta, jog saugas nežais apie du mėnesius.

Vokietijos rinktinės narys prie „senosios sinjoros“ gretų prisijungė šį birželį, kai nemokamai paliko Madrido „Real“ klubą. Traumų nuolat persekiotas futbolininkas jų neatsikratė ir persikėlęs į Italiją.

28 metų vokietis jau buvo praleidęs draugišką mačą su Dortmundo „Borussia“, o šeštadienį dėl traumos nesugebėjo tęsti rungtynių su su Marselio „Olympique“ ekipa. Susmukęs ant žolės, jis savo jėgomis nesugebėjo pakilti nuo žemės ir buvo išneštas neštuvais.

Atlikus papildomus tyrimus, paaiškėjo, jog S.Khedira patyrė dešiniosios šlaunies raumens antrojo laipsnio įtrūkimą. Oficialiame „Juventus“ pranešime buvo paskelbta, jog saugas iš rikiuotės iškrito maždaug dviem mėnesiams, tad jam teks praleisti Italijos čempionato ir UEFA Čempionų lygos turnyrų pradžią.

Tai sukėlė dar didesnį galvos skausmą treneriui Massimiliano Allegri, kuris per pastarąjį mėnesį neteko išvykusių Arturo Vidalio ir Andrea Pirlo, kai tuo tarpu Kwadwo Asamoah vis dar tęsią reabilitaciją po kelio traumos.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų