Juškevičius, Seibutis LKF

Juškevičius, Seibutis LKF

Sekmadienį Palangoje vykęs trečiasis „Sprite“ talentų kovų vienas prieš vieną atrankos etapas, kaip ir tikėtasi, buvo ypač atkaklus. Šias kovas ir linksmus žaidimus J.Basanavičiaus gatvėje stebėjo tūkstančiai žmonių, ypač apspitusių ten apsilankiusius Lietuvos vyrų rinktinės krepšininkus.

„Labai smagu, kad turnyras vyko puikiu oru ir gaubiant smagiai krepšinio šventės atmosferai. O tiek žmonių, panorusių dalyvauti žaidimuose ir fotografuotis su Lietuvos rinktinės krepšininkais, nesu matęs net per NBA žvaigždžių vizitus“, – sakė vienas „Sprite“ talentų kovų organizatorių Martynas Račkauskas.

12–17 metų jaunieji Lietuvos krepšininkai varžėsi trijose amžiaus grupėse, kurių po keturis geriausius gavo kelialapius į finalinį turnyrą Kaune.

Turnyro pertraukos metu į Palangos J.Basanavičiaus gatę atvyko ir Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės nariai Renaldas Seibutis ir Adas Juškevičius. Jie, kaip ir jų draugai ankstesnių etapų metu, dalyvavo nuotaikinguose žaidimuose su žiūrovais. Tik šįsyk žaidimų dalyviai ir stebėtojai buvo taip apimti azarto ir susidomėjimo, kad žaidimams kai kada trūko vietos.

Tarsi atspindėdama bendrą turnyro atkaklumą, simbolinė R.Seibučio ir A.Juškevičiaus dvikova buvo taip pat atkakli. Pataikęs lemiamą tritaškį ją laimėjo A.Juškevičius. Didžiulį susidomėjimą sukėlė ir apdovanoti nugalėtojų dviračiu atvažiavęs Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Arvydas Sabonis. Jis įteikė kvietimais į finalą tapusius diplomus bei etapo nugalėtojų prizus.

Tuo tarpu absoliutaus nugalėtojo, kuris paaiškės už poros savaičių Kaune, laukia 4950 eurų krepšinio stipendija. Kiekvienam amžiaus grupės laimėtojui (6 dalyviams) atiteks kelionės į 2015 metų Europos vyrų krepšinio čempionato „EuroBasket 2015“ finalines rungtynes Prancūzijoje.

Bilietą į Lilyje vyksiantį Europos čempionato finalą laimės ir dėjimo konkurso nugalėtojas. Savo nufilmuotą dėjimą reikia įkelti į http://spritepromo.eu/ svetainę, o dėl geriausių dėjimų bus balsuojama internetu. Penki geriausi susikaus konkurso superfinale rugpjūčio 17 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje draugiškų tarptautinių rungtynių Lietuva – Turkija ilgosios pertraukos metu.

„Sprite“ talentų kovos jau aplankė Vilnių ir Klaipėdą. Po Palangos etapo vienas prieš vieną kovos persikels į Alytų, o finalas rugpjūčio 15 dieną vyks Kaune.

„Sprite“ talentų kovos startavo 2008 m. ir per šį laiką šis turnyras tapo tradiciniu renginiu jauniems žmonėms. Po sėkmingų renginių Lietuvoje „Sprite“ krepšinio turnyrai taip pat išsiplėtė ir į Estiją bei Latviją.

Palangos etapo nugalėtojai:

MERGINOS

Gimusios 1998–1999 metais

Gintarė Andrijauskaitė

Deimena Saldukaitė

Ernesta Navikaitė

Smiltė Petronytė

Gimusios 2000–2001 metais

Emilija Jakumaitė

Dominyka Paliulytė

Brigita Sinickaitė

Ema Gadeikytė

Gimusios 2002–2003 metais

Simona Visockaitė

Agnesė Garčinskaitė

Mariam Varoneckaitė

Klaudija Janionytė

VAIKINAI

Gimę 1998–1999 metais

Arminas Nemeika

Lukas Žukauskas

Eimantas Žilius

Nerijus Bradauskas

Gimę 2000–2001 metais

Simas Jarumbauskas

Lorenas Stoškevičius

Kristupas Lukošius

Tadas Baracevičius

Gimę 2002–2003 metais

Kasparas Jonauskas

Julius Vaitkus

Ąžuolas Tubelis

Vincas Aleknavičius

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų