Šaudymas į skrendančius taikinius | RIA Novosti/Scanpix nuotr.

Šaudymas į skrendančius taikinius | RIA Novosti/Scanpix nuotr.

Maribore (Slovėnija) tęsiasi Europos suaugusiųjų ir jaunimo šaudymo sporto čempionatas. Trečiadienį baigėsi šaudymo į skrendančius taikinius tranšėjinėje aikštelėje vyrų kvalifikacijos etapas, kuriame dalyvavo trys Lietuvos šauliai.

Geriausiai tarp lietuvių pasirodė Rytis Sventickas. Jis numušė 115 lėkštelių iš 125 galimų ir tarp 82 sportininkų užėmė 42-ą vietą. Lietuviui iki vietos finale pritrūko 6 taškų. R.Sventickas pirmoje šūvių serijoje prašovė vos sykį (24 taškai). Trijose šūvių serijose jis surinko po 23 taškus, o vienoje – 22 tšk.

Gana stabiliai šaudęs Donatas Blaškevičius keturis kartus surinko po 22 tšk., o sykį – 23 tšk. ir užėmė 64-ą vietą (111 tšk.). Aleksejus Zareckij trečioje serijoje numušė net 24 lėkšteles. Deja, visos kitos jo šūvių serijos buvo nesėkmingos (18 tšk., 20 tšk., 21 tšk., 18 tšk.) ir jis su 101 tšk. buvo tik 79-as.

Kvalifikacijoje geriausiai pasirodė po 122 taškus surinkę kroatas Josipas Glasnovičius ir slovakas Marianas Kovačočy. Į finalą pateko 6 geriausi šauliai.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų