Šaudymas | ITAR-TASS/Scanpix nuotr.

Šaudymas | ITAR-TASS/Scanpix nuotr.

Maribore (Slovėnija) tęsiasi Europos suaugusiųjų ir jaunimo šaudymo sporto čempionatas. Penktadienį varžybose startavo dar du Lietuvos sportininkai.

Jaunimo grupės merginų apvaliosios aikštelės rungtyje 16-ą vietą užėmė Lietuvos atstovė Alisa Bogdanova. Per tris šūvių serijas lietuvė numušė 62 lėkšteles iš 75. Į finalą pateko 6 geriausiai pasirodžiusios šaulės. A.Bogdanovai iki vietos finale pritrūko 5 taškų.

Vyrų 50 m šautuvo rungtyje, šaudant iš trijų padėčių, 47-ą vietą tarp 61 sportininko užėmė Karolis Girulis, kvalifikacijoje surinkęs 1152 taškus. Šaudydamas klūpėdamas lietuvis 386 taškus, gulėdamas – 389 tšk., o stovėdamas – 377 tšk. Į finalą 8 geriausiai pasirodę šauliai. K.Girulį nuo 8-os vietos skyrė 20 tšk.

Europos šaudymo čempionatas Maribore baigsis liepos 31 d. Šiame čempionate kovojama ne tik dėl medalių, bet ir dėl kelialapių į Rio de Žaneiro olimpiadą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų