„Liverpool“
52 min.
0
:
0
Atsinaujins po sek
„Real“
Jordanas AFP-Scanpix

Jordanas AFP-Scanpix

DeAndre Jordanas šią vasarą priėmė bene daugiausiai diskusijų per savo karjerą sukėlusį sprendimą. Pasiekęs susitarimą su Dalaso „Mavericks“, puolėjas lemiamu metu apsigalvojo ir liko Los Andželo „Clippers“ klube.

Nurimus aistroms, krepšininkas atvirai papasakojo, kas jį paskatino priimti tokį sprendimą.

D.Jordanas teigė, jog ilgai ir atsakingai svarstė, kurią komandą pasirinkti. Tačiau nusprendus keltis į Dalasą jį pradėjo kankinti dvejonės. D.Jordanas iškart paskambino savo bičiuliui Blake‘ui Griffinui ir papasakojo, jog jaučiasi blogai ir priėmė neteisingą sprendimą, o vėliau pasikalbėjo su treneriu Docu Riversu. Pastarasis galutinai įtikino krepšininką likti Los Andžele.

Vis dėlto net sulaukęs daug kritikos, aukštaūgis nesikamuoja, nes jaučia, jog pasirinko teisingą kelią.

„Kai prabudau pirmadienio rytą, jaučiau, kad man kažko trūksta. „Mavericks“ pasiūlymą priėmiau, nes norėjau pasikeitimų, bet supratau, kad padariau klaidą. Krepšininkai – taip pat žmonės, jie irgi daro klaidų. Los Andžele gyvenu jau seniai, puikiai pažįstu miestą, myliu sirgalius, bendraklubius ir galiu būti puikios organizacijos dalimi“, – sakė D.Jordanas.

Buvo kalbų, jog vidurio puolėjas gali palikti Los Andželą dėl nesutarimų su Chrisu Paulu. D.Jordanas taip pat prabilo ir apie santykius su šiuo komandos draugu.

„Myliu Chrisą, nes jis man lyg vyresnysis brolis. Kai esi sportininkas, turi norėti kovoti, konkuruoti. Žinoma, su Chrisu rungtynių metu sutariame ne visada, bet abu žinome, kad visi aikštėje išsakyti žodžiai yra tik dėl vieno tikslo – pergalių“, – kalbėjo D.Jordanas.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų