„Liverpool“
Pertrauka
0
:
0
Atsinaujins po sek
„Real“
Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Likus kiek mažiau nei 100 ratų iki „Eneos 1000 km lenktynių“ pabaigos, trasoje veiksmas ypač greitai keičiasi. Netikėtai užėjus liūčiai iš kovos pasitraukė mažiausiai keturi automobiliai dėl incidentų trasoje. 2011 m. „1000 km lenktynių“ laimėtojui Martynui Samuičiui taip pat teko nusivilkti lenktynininį kombinezoną ir prisijungti prie varžybų žiūrovų.

„Lenktynės tuo ir žavios, kad nežinai kaip baigsis. Vakar viskas buvo gerai ir tikėjome, kad galime būti trejetuke, šiandien turime kiek kitokį vaizdą. Technika neatlaikė – „užkalė“ variklis“, – po starto kalbėjo „RIMO“ komandos pilotas M.Samuitis.

Jis paskutinis sėdėjo už automobilio BMW 335D vairo, kuomet netikėtai iš po kapoto pasipylė dūmai tik įsipylus degalų.

Nors varžybas ir teko nutraukti dėl technikos gedimo, M.Samuitis, net nesuabejojo atsakydamas, kurie automobiliai geriausi.

„Geriausias automobilis yra „Honda Civic Typer R“ ir šitas. Šis automobilis grįš į trasą ir parodys, ką gali“, – optimistiškai kalbėjo „RIMO“ komandos pilotas.

„1000 km lenktynių“ preliminarus finišas numatytas apie 21-22 val.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų