Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Nors „Eneos 1000 km lenktynių“ startas bus duotas šiandien 12 val., bet tarp dalyvių jau užvirė įnirtinga kova nuo vakar dienos kvalifikacijos. „RIMO“ komandos lenktynininkas Martynas Samuitis, suprasdamas, kad jo vairuojamas dyzelinis BMW automobilis pagal techninius parametrus negali prilygti daugeliui dešimtuko automobilių, visgi nori būti pirmajame trejetuke lenktynėse.

Tokį M.Samuičio norą galima laikyti pagrįstu, nes tiek 2011, 2012, 2013, 2014 jis pats arba jo vadovaujamų technikų–inžinierių komandos paruošti automobiliai „RIMO“ ir „Orion racing“ būdavo tarp prizininkų. Nors šių automobilių tarp lyderių netrukus po starto ir  nesimatydavo.

„Kiekvienais metais stebėdamas šias varžybas, matau, kad prognozės yra bergždžias reikalas. Kad ir vakar dieną, kas galėjo numatyti, kad po kvalifikacijos per naktį spręsis dviejų komandų lyderių likimas. Tęs jos lenktynes, ar ne“, – sakė „RIMO“ komandai atstovaujantis lenktynininkas. – „Taip, mūsų technika su GT klasės automobiliais kovoti dėl rato įveikimo laiko neturi šanso. Tačiau šiandien teks įveikti ne vieną ir ne du ratus. O mes sieksime išlikti iki galo ir mano noras būti pirmajame trejetuke, manau, yra pakankamai pamatuotas. Stebėkite, kaip mums seksis.“

M.Samuitis „1000 km lenktynių“ istorijoje įsirašė 2011 metais, užlipęs ant aukščiausios pakylos, vairuodami „Honda Civic Type R“. Jo kolegos Rimantas Blažulionis ir Saulius Vitkauskas taip pat patyrę lenktynininkai, dalyvaujantys ne pirmus metus Palangoje vyksiančiose varžybose, bei aukščiausiai lipę ant antros vietos podiumo pakylos.

Šiandien „Eneos 1000 km lenktynių“ startas bus duotas 12:00 val.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų