„Liverpool“
Rungtynės prasidės 22:00
:
Atsinaujins po sek
„Real“
Algimanto Brazaičio ir Valdo Čičinsko nuotr.

Algimanto Brazaičio ir Valdo Čičinsko nuotr.

Trečiosios Palangoje vykstančių „ENEOS 1000 km lenktynių“ dienos programą pradėjo žiedinių lenktynių šalies pirmenybių dalyviai ir vairuojantys istorinius automobilius. Visiems jiems tai buvo paskutinės, antrosios lenktynės.

Nors jų batalijos buvo gana atkaklios ir įdomios, tačiau žiūrovams beliko tik stebėtis retai pasitaikančiu automobilių sporte lenktynininkų pastovumu.

Mat trijų iš keturių klasių A3000, A2000 ir RWD sportininkų ginče ir trečiosiose lenktynėse savo pranašumą įrodė išvakarėse vykusių pirmųjų lenktynių laimėtojai – atitinkamai Andrius Liniauskis, Gedas Drukteinis ir Aurimas Mištautas.

Tik B2000 klasėje Donatas Cukuras įrodė savo persvarą prieš pirmųjų lenktynių laimėtoją Paulių Urbonavičių, kuris šįkart finišavo antras.

Open klasės sportininkų lenktynėse Edvinas Mardosas atsirevanšavo vakar pirmąsias varžybas laimėjusiam Erikui Vaštakui ir pirmas kirto paskutinių lenktynių finišo liniją.

Ir antrosiose istorinių automobilių lenktynėse sėkmė lydėjo vakarykštį jų laimėtoją G. Drukteinį, kuris visas tris dienas kovėsi dviem frontais.

Gedas ir vėl aplenkė itin atkakliai jam besipriešinusį Dovilą Čiutelę. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų