„Liverpool“
Rungtynės prasidės 22:00
:
Atsinaujins po sek
„Real“
Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Įvairiausiose informacijose iš Palangoje vykstančių „ENEOS 1000 km lenktynių“ daugiausia dėmesio skiriama pagrindiniams lenktynių herojams – sportininkams.

Tačiau jų pastangos būtų bevaisės, jei ne didžiulės, iš pirmo žvilgsnio, tokių nepastebimų, automobilio „sveikata“ nuolat besirūpinančių mechanikų pastangos.

Tačiau būtent šiame didžiuliame renginyje jau daugel metų yra lenktynės, po kurių ir mechanikai pasijunta čempionais, kopia ant nugalėtojų pakylos ir iš puikių taurių ragauja pergalės šampaną. Tai tradicinės mechanikų 1000 metrų bėgimo varžybos, kuriose tikrieji lenktynininkai tampa nuoširdžiausiais savųjų pagalbininkų sirgaliais.

Tačiau visgi ne triukšmingiausias „Luktarnos“ sportininkų palaikymas, o jų mechaniko Dano Vaškevičiaus greitis lėmė, kad jis 1000 metrų distancijos finišą kirto pirmas.

Danas pranoko trasoje savo kolegas Julių Matačiūną („Ebmotorsport“) ir trečiąją vietą užėmusį Justą Chadasevičių („RaceTech“).

Pirmąkart šiame mechanikų bėgime debiutavo ir dailiosios lyties atstovė. Tai svečių iš Estijos „Rednut“ komandos narė Gerli Jaagula, nors ir neužkopusi ant nugalėtojų pakylos, tačiau įvariusi gerokai baimės daugeliui konkurentų. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų