Ronaldas Solominas švenčia įvartį | fkt.lt

Ronaldas Solominas švenčia įvartį | fkt.lt

Eliminavę Farerų salų klubą Trakai Europos lygos žygį pratęs Kipre. Varžovas: Limasolio „Apollon“ klubas.

1. Trakai šį sezoną sužaidė 18 oficialių rungtynių ir pasiekė 15 pergalių. Įveikti Trakus sugebėjo tik Atlantas ir Utenis, lygiosiomis sužaidė su Kruoja.

2. Įskaitant draugiškus mačus, Trakai šį sezoną sužaidė 22 mačus ir tik kartą aikštę paliko neįmušę įvarčio. Tai nutiko Utenoje.

3. Keturias paskutines oficialias rungtynes Trakai laimėjo trijų arba didesniu įvarčių skirtumu. Per šiuos keturis mačus (su Granitu, Spyriu ir dukart su Torshavn) pelnė net 15 įvarčių (po 3,8 per rungtynes).

4. Trakų rezultatyvumas abiejuose kėliniuose kone identiškas. Iš paskutinių 22 įvarčių, pelnytų oficialiose rungtynėse, Trakai pirmajame ir antrama kėlinyje pelnė po 11 įvarčių. Iš paskutinių 34 - po 17 abiejuose kėliniuose. Iš paskutinių 46 - po 23 abiejuose kėliniuose. Iš viso oficialiose rungtynėse šį sezoną Trakai įmušė 49 įvarčius - 26 pirmajame, 23 antrajame kėlinyje.

5. Davidas Aršakianas pastaruoju metu tiesiog įspūdingas. Trakų puolėjas per paskutines ketverias oficialias rungtynes pasižymėjo net 8 kartus. Trakai šį sezoną laimėjo visas rungtynes, kai pavyksta įmušti D.Aršakianui.

6. Pirmajame Europos lygos atrankos etape Apollon susitvarkė su Moldovos Saxan klubu. Tiek namie, tiek išvykoje Kipro vienuolikė laimėjo 2:0.

7. Prie Apollon įvarčių pirmajame etape daugiausia prisidėjo Fotis Papoulis: pats pasižymėjo dukart ir atliko vieną rezultattyvų perdavimą.

8. Praėjusį sezoną Apollon žaidė Europos lygos grupės varžybose. Varžėsi kartu su Villarreal, Zurich ir Monchengladbach komandomis, bet iškovojusi vieną pergalę grupėje liko paskutinė.

9. Praėjusiame Kipro čempionate Apollon užėmė trečią vietą. Limasolio klubas labai kukliai finišavo, per paskutines 8 lygos rungtynes iškovodamas vos 2 pergales.

10. Nuo 2001 metų Apollon Europos lygoje ar jos atrankoje sužaidė 24 mačus ir tik 2 iš jų baigėsi lygiosiomis (W8 D2 L14).


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga