Sami Khedira | LaPresse/Scanpix nuotr.

Sami Khedira | LaPresse/Scanpix nuotr.

Į Turino „Juventus“ klubą šią vasarą persikėlęs Sami Khedira šiandien buvo pristatytas žiniasklaidai bei sakė, jog Italijos „Serie A“ lygos įvaizdis toli gražu nėra neigiamas.

Priminsime, kad vokiečiui nebuvo pasiūlyta nauja sutartis Madrido „Real“ komandoje, tad 28 metų pasaulio čempionas paliko „Santiago Bernabeu“ stadioną ir gavo nė vieną pasiūlymą prisijungti prie didžiųjų Anglijos ir Italijos klubų. Visgi jis pasirinko „senąją sinjorą“ ir pasirašė ketverių metų kontraktą.

„Real“ klube nepatyriau daug streso. Galvojau apie tai, kad praleidau penkis nuostabius metus ten ir nusprendžiau, jog man reikia naujo iššūkio. „Juventus“ yra vienas iš tų iššūkių, man didžiulė garbė būti čia, tai yra tokio pat lygio komanda. Man buvo lengva priimti šį sprendimą, nes ši ekipa jau ilgai užima aukštas pozicijas“, – sakė jis.

„Prieš atvykdamas pasikalbėjau su Alvaro Morata ir paklausiau, kaip jis jaučiasi komandoje. Nors tai buvo paprastas klausimas, bet gavau labai daug informacijos apie „Juve“. Pastarosiomis savaitėmis dirbau su asmeniniu treneriu, dabar jaučiuosi įgavęs gerą fizinę formą. Esu čia tam, jog žaisčiau, bet žinau, jog turėsiu užsitarnauti vietą startiniame vienuoliktuke – saugų linijoje bus nemažai konkurencijos.“

„Nepasakyčiau, jog Italijos futbolas dabar išgyveną prastą laikotarpį. Manau, jog užsienyje jo įvaizdis visada buvo pozityvus, todėl ir nusprendžiau atvykti į šią lygą.“

„Mano nuomone, rungtyniauti „Serie A“ yra didelė garbė. Lyga turi kitų didžiųjų komandų, joje rungtyniauti yra sunkiau dėl taktinio sudėtingumo. Nepasakyčiau, kad ji kažkuo nusileidžia kitoms pirmenybėms“, – pridėjo jis.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų