„Liverpool“
Pertrauka
0
:
0
Atsinaujins po sek
„Real“
Silveris Scanpix

Silveris Scanpix

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) komisaras Adamas Silveris džiaugiasi, kad jo idėja keisti reguliaraus sezono turnyrinės lentelės sistemą susilaukė pritarimo tarp pirmenybių klubų vadovų.

A.Silveris inicijavo pokyčius, kad turnyrinėje lentelėje komandos būtų išdėstomos tik pagal pergalių ir pralaimėjimų santykį, neatsižvelgiat į jų užimtą vietą divizione.

Tai reiškia, kad praėjusiame sezone Šiaurės Vakarų divizione triumfavusi Portlando „Trail Blazers“, kuri dėl šios priežasties pagal senąją tvarką užėmė ketvirtąją vietą Vakarų konferencijos turnyrinėje lentelėje, tokios privilegijos nebeįgytų.

Pagal naująją tvarką „Trail Blazers“, kuri reguliariajame sezone iškovojo 51 pergalę ir patyrė 31 pralaimėjimą, Vakaruose būtų likusi šeštoje vietoje.

Polinkis keisti senąją turnyrinės lentelės tvarką sustiprėjo po to, kai keturiomis pergalėmis daugiau už „Trail Blazers“ iškovojusi San Antonijaus „Spurs“ liko šeštoje vietoje ir jau pirmajame atkrintamųjų varžybų etape turėjo susitikti su trečiąją vietą užėmusia Los Andželo „Clippers“.

A.Silverio teigimu, NBA klubų vadovai naująją tvarką turėtų priimti prieš prasidedant 2015–2016 m. sezonui. Pokyčiai sistemoje turėtų įsigalioti nedelsiant.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų