Valančiūnas Scanpix

Valančiūnas Scanpix

Lietuvos vyrų rinktinės ir Toronto „Raptors“ vidurio puolėjas Jonas Valančiūnas stengiasi patobulėti ne tik šlifuodamas naujus klaidinančius judesius, gerindamas metimą bei mokydamasis žaisti toliau nuo krepšio.

„Toronto Sun“ rašo, kad lietuvis nusprendė tobulinti ir savo sudėjimą. Tam jis pasitelkė specialią dietą, pagal kurią, anot J.Valančiūno, kartais reikia aukoti skonį vardan siekiamo tikslo.

„Pradėjau sveikiau maitintis, – žiniasklaidai atskleidė J.Valančiūnas. – Ne visada skanu, tačiau privalau tai daryti.“

Žiniasklaidos atstovai pastebi pokyčių lietuvio kūne. Nors J.Valančiūnas teigia, kad jo svoris nuo praėjusio sezono nepasikeitė (jis sveria apie 116 kilogramų), žurnalistai pastebėjo, kad lietuvio veidas susiaurėjo, o pečiai praplatėjo.

Prižiūrėdamas savo kūną už aikštelės ribų, J.Valančiūnas tobulinasi ir ant parketo. Jis penkias dienas per savaitę sportuoja, prižiūrimas Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempiono Jacko Sikma.

Stebėti J.Valančiūno treniruotės prieš keletą dienų atvyko ir „Raptors“ strategas Dwane‘as Casey.

Lietuvis už Atlanto individualiai treniruosis iki rugpjūčio mėnesio, o tada skris į Lietuvą, kur prisijungs prie Europos čempionatui besirengiančios Lietuvos vyrų rinktinės.