Cubanas Scanpix

Cubanas Scanpix

Dalaso „Mavericks“ savininkas Marcas Cubanas neliko patenkintas ne tik tuo, kaip DeAndre Jordanas pasielgė su juo ir „Mavericks“ organizacija, tačiau ir Los Andželo „Clippers“ vidurio puolėjo atsiprašymu.

D.Jordanas laisvųjų agentų turgaus pradžioje buvo pasiekęs žodinį susitarimą su „Mavericks“ klubu, kurio savininkas yra M.Cubanas. Vis dėlto artėjant dienai, kai susitarimai galėjo būti įforminti oficialiai, D.Jordanas persigalvojo ir pratęsė kontraktą su „Clippers“.

M.Cubaną supykdė tai, kad atletas ignoravo jo bandymus susisiekti. M.Cubanas buvo nuvykęs į Hjustoną, kur turėjo susitikti su dvejonių apimtu D.Jordanu, tačiau su pastaruoju susisiekti nepavyko.

Galiausiai, šeštadienį D.Jordanas socialiniame tinkle „Twitter“ parašė dvi žinutes, kuriomis jis mėgino atsiprašyti už savo veiksmus.

„Norėčiau viešai atsiprašyti vieno iš geriausių pasaulyje savininkų Marko Cubano, „Mavericks“ organizacijos ir jų sirgalių. Aš pamalonintas „Mavericks“ ir Marko Cubano gerumo ir supratingumo. Atsiprašau, kad persigalvojau“, – rašė D.Jordanas.M.Cubanui šis atsiprašymas širdies nesuminkštino. „Mavericks“ savininkas mano, kad šią žinutę rašė ne pats D.Jordanas.

„Kada atsiprašymas nėra atsiprašymas? Tada, kai tu jį parašai ne pats“, – pareiškė M.Cubanas.

Tuo pačiu „Mavericks“ savininkas teigė, jog nepyksta dėl D.Jordano sprendimo sulaužyti žodinį susitarimą. M.Cubano teigimu, tai yra verslas, tad priimti to asmeniškai nereikėtų. Panašu, kad „Mavericks“ vadovą labiausiai supykdė tai, jog D.Jordanas ignoravo mėginimus su juo susisiekti.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų