manutd.com nuotr.

manutd.com nuotr.

„Manchester United“ klubas įsibėgėja vasaros perėjimų lange. Šeštadienio vakarą jis paskelbė apie dar vieną naują pirkinį – Matteo Darmianą.

„Raudonieji velniai“ su 25-erių „Torino“ komandos dešiniojo krašto gynėju sudarė sutartį, kuri galios iki 2019 metų vasaros.

„Persikėlimas į „Manchester United“ yra svajonės išsipildymas. Praleidau puikų laiką Turine, todėl norėčiau padėkoti klubui ir gerbėjams už viską, ką dėl manęs padarė. Manau, kad jie supras, jog negalėjau praleisti galimybės prisijungti prie didžiausio klubo pasaulyje“, – sakė Italijos rinktinės gynėjas.

„Matteo yra dešiniojo krašto gynėjas, bet taip pat yra universalus ir gali žaisti kairėje pusėje. Jis yra tvirtas gynėjas ir puikiai jungiasi į atakas, ko labai reikia greitą tempą turinčioje „Premier“ lygoje. Matteo puikiai papildys komandą. Esu patenkintas jo atvykimu ir man bus malonu su juo dirbti artimiausius metus“, – teigė treneris Louisas van Gaalas.

Pranešama, kad „Man United“ už futbolininką „Torino“ klubui galėjo sumokėti 18 milijonų eurų išpirką. Tai bus jau trečias „raudonųjų velnių“ naujokas šią vasarą. Šiandien komanda taip pat pranešė apie Bastiano Schweinsteigerio įsigijimą, už kurį, kaip manoma, taip pat buvo sumokėta 18 mln. eurų.

Pirmuoju klubo pirkiniu tapo buvęs Eindhoveno PSV komandos puolėjas Memphis Depay‘us. Už jį „Man United“ sumokėjo 27,5 mln. eurų. Iš viso šią vasarą ekipa išleido jau apie 65 mln. eurų.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų