Jordanas Scanpix

Jordanas Scanpix

Dalaso „Mavericks“ klubo vadovybę ir komandos puolėją Chandlerį Parsonsą savo elgesiu supykdęs DeAndre Jordanas nusprendė atsiprašyti.

Su Los Andželo „Clippers“ komanda sutartį pratęsęs vidurio puolėjas socialiniame tinkle „Twitter“ dvejomis žinutėmis atsiprašė „Mavericks“ gerbėjų, organizacijos ir savininko Marko Cubano.

„Norėčiau viešai atsiprašyti vieno iš geriausių pasaulyje savininkų Marko Cubano, „Mavericks“ organizacijos ir jų sirgalių. Aš pamalonintas „Mavericks“ ir Marko Cubano gerumo ir supratingumo. Atsiprašau, kad persigalvojau“, – rašė D.Jordanas.

Atletas buvo pasiekęs žodinį susitarimą su „Mavericks“ komanda, tačiau prabėgus porai dienų, artėjant liepos 9 dienai, kai sutartys oficialiai galėjo būti įforminamos, D.Jordanas persigalvojo ir pratęsė kontraktą su „Clippers“.

Anot „Mavericks“ puolėjo Ch.Parsonso, „Mavericks“ labiausiai supykdė ne tai, kad atletas nepasirašė sutarties su Dalaso ekipa, tačiau tai, kaip jis elgėsi po pasiekto žodinio susitarimo. Atleto teigimu, D.Jordanas ignoravo bet kokius „Mavericks“ atstovų bandymus su juo susisiekti.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų