Matteo Darmianas (kair.) taps Mančesterio klubo nariu | AP/Scanpix nuotr.

Matteo Darmianas (kair.) taps Mančesterio klubo nariu | AP/Scanpix nuotr.

Anglijos „Manchester United“ klubas ketvirtadienį turėtų oficialiai paskelbti apie „Torino“ komandos krašto gynėjo Matteo Darmiano įsigijimą.

Žinomas italų žurnalistas Gianluca Di Marzio teigia, kad ekipos jau sutarė dėl išpirkos, todėl 25-erių italui lieka tik sėkmingai pereiti medicininį patikrinimą „raudonųjų velnių“ bazėje.

Pranešama, kad Italijos rinktinės narys su Mančesterio klubu pasirašys ketverių metų kontraktą, o per sezoną uždirbs apie 2 milijonus eurų.

„Man United“ į Italijos komandos sąskaitą perves 18 milijonų eurų. Jeigu anglų ekipai pavyks pasiekti gerų rezultatų, „Torino“ klubui gali atitekti papildomi 2 milijonai.

M.Darmiano paslaugomis taip pat domėjosi Miuncheno „Bayern“, „Napoli“ ir „Roma“ klubai, todėl „United“ siekė kuo greičiau pasiekti susitarimą su „Torino“.

Italo atvykimas turėtų išspręsti „Man United“ komandos galvos skausmą dešiniajame gynybos krašte, kuriame praėjusį sezoną teko rungtyniauti krašto saugui Antonio Valencia. M.Darmianas turėtų tapti startinės sudėties žaidėju.

Už šį sandorį dalis pyrago atiteks „Milan“ komandai, kuri 2011 m. pardavė futbolininką „Torino“ ekipai. Už tai „madų sostinės“ ekipą pasieks apie 400 tūkst. eurų.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų