Plaukimas | Reuters/Scanpix nuotr.

Plaukimas | Reuters/Scanpix nuotr.

Pietų Korėjoje vykstančioje vasaros Universiadoje pirmadienį tęsėsi plaukimo varžybos. Trečiąją šios sporto šakos varžybų dieną į pusfinalį sugebėjo patekti pirmasis lietuvis Gytis Stankevičius.

Vyrų 50 m plaukimo nugara atrankoje lietuvis užfiksavo 26.13 sek. laiką ir užėmė 15-ą vietą, o į pusfinalį pateko 16 geriausiai pasirodžiusių plaukikų.

Rungties pusfinalyje G.Stankevičius buvo dar greitesnis ir finišavo per 25.97 sek. Bendroje pusfinalio įskaitoje lietuviui pavyko aplenkti britą Jospehą Patchingą (25.99 sek.) ir užimti 15-ą vietą. Tiesa, po amerikiečio Matthew Josos diskvalifikacijos lietuvis pakilo į 14-ą poziciją.

Geriausiai pusfinalyje sekėsi japonui Junyai Hasegawai (25.19), italui Matteo Milli (25.27) ir rusui Nikitai Uljanovui (25.43). Vietą finale garantavo 25.75 sek. laikas.

Beje, prieš pirmąjį pusfinalio plaukimą įvyko kuriozas. Varžybų teisėjai į pirmąjį pusfinalio plaukimą pakvietė ne tą sportininką. Tik po 20 minučių trukusios sumaišties jiems tai pavyko suprasti, pakeisti vieną plaukiką kitu ir pradėti pusfinalį.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų