Mantas Atmanavičius | Augusto Četkausko nuotr.

Mantas Atmanavičius | Augusto Četkausko nuotr.

Penktadienį Slovakijoje prasidėjo trečiasis pasaulio baidarių ir kanojų slalomo taurės etapas, kuriame startavo du lietuviai – Mantas Atmanavičius ir Vilius Rasimavičius.

Abu lietuviai nesugebėjo įveikti vienviečių baidarių slalomo rungties kvalifikacijos barjero. Pirmuoju bandymu M.Atmanavičius nepadarė nė vienos klaidos, tačiau trasoje užtruko 105.04 sek. ir buvo tik 63-ias. V.Rasimavičius užfiksavo 110.58 sek. laiką, bet užsidirbo 16 baudos sek. ir tarp 81 sportininko užėmė 75-ą vietą, o į pusfinalį pateko 30 baidarininkų.

Lietuviai turėjo antrąją galimybę prasimušti į pusfinalį. 51 baidarininkas kovojo dėl 10 likusių bilietų į pusfinalį. Deja, mūsiškiams antrieji bandymai buvo nesėkmingi. M.Atmanavičius trasą įveikė per 106.67 sek., gavo 4 baudos sek. ir buvo 47-as, o V.Rasimavičius trasoje užtruko 109.55 sek., gavo net 58 baudos sek. ir, aplenkęs tik japoną, užėmė 50-ą poziciją. Įdomu tai, kad į pusfinalį sugebėjo patekti latvis Ritvaras Celminis, kuris antrajame bandyme finišavo per 94.47 sek., nepadarė klaidų ir užėmė 9-ą poziciją.

Ketvirtasis pasaulio taurės etapas rugpjūčio 7-9 dienomis vyks Ispanijoje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga