Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

2015 m. birželio 21-28 dienomis Lignano Sabbiadoro (Italija) mieste vyko tarptautinis vaikų (9 ir 11 metų amžiaus grupių) vandensvydžio festivalis HabaWaba.

Šiame tarptautiniame festivalyje, į kurį susirinko vaikai iš 13 pasaulio šalių (Italijos, Singapūro, Brazilijos, Serbijos, Prancūzijos, Juodkalnijos, Vengrijos, Graikijos, Egipto, Šveicarijos, JAV ir Ispanijos), dalyvavo ir Vilniaus vandensvydžio klubo „Delfinas“ jaunieji 10-11 metų vandensvydininkai.

Festivalyje iš viso buvo 96 komandos vienuolikamečių, kurios buvo suskirstytos į pogrupius po 6 komandas.

Turnyre jaunieji „Delfino“ komandos žaidėjai žaidė su „Bergamaxi“ (Italija) ekipa. Po atkaklios kovos ir neišnaudoję daug gerų progų pelnyti įvarčius lietuvaičiai rungtynes baigė lygiosiomis – 3:3.

Vėliau buvo patirtos keturios nesėkmės iš eilės: 1:7 prieš „Domino Avus Hungary“ (Vengrija), 2:9 prieš „Pescara Pallanuoto“ (Italija), 2:4 prieš „Aquarius Eleven“ (Italija) ir 6:9 prieš „Sete Natation“ (Prancūzija).

Po šių skaudžių pralaimėjimų jaunieji „Delfino“ komandos žaidėjai savo pogrupyje užėmė 5 vietą ir pateko į paguodos turnyrą „Rock&Pop.

Šiame turnyro etape jaunieji Vilniaus komandos žaidėjai sužaidė gerokai sėmingiau ir iškovojo tris pergales: 4:2 prieš „Vamaro San Mauro“ (Italija), 5:0 prieš „Primorac 2“ (Juodkalnija) ir 8:0 prieš „Marsouins Lavallois“ (Prancūzija).

Laimėję trejas rungtynes iš eilės Vilniaus vandensvydininkai žaidė dėl patekimo į pusfinalį su „Blu3000“ (Italija), bet patyrė nesėkmę rezultatu 3:4.

Pagrindiniame turnyro finale dėl pirmos vietos susitiko „Pasillipo Coccordrilli“ (Italija) ir Marselio „White Shark“ (Prancūzija). Po atkaklios kovos pirmąją vietą turnyre laimėjo jaunieji italai, šventę pergalę rezultatu 6:5.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų