Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Dailios kūno linijos – įgimta dovana ar didelių pastangų rezultatas? Monika Šedžiuvienė sako, kad niekada nesiskundė kūno linijomis, o ir dietų laikytis nereikia, gražia figūra galinti džiaugtis moteris, tiesiog renkasi sveiką gyvenimo būdą ir įsiklauso į savo organizmo siunčiamus signalus.

Vasarą – prioritetas lengviems užkandžiams

Žavi moteris pasakojo, kad vasarą, pakilus oro temperatūrai, norisi lengvesnio maisto, tad ji gamina įvairias salotas, valgo šviežius ir džiovintus vaisius, šaltas sriubas, riešutus.

Paklausus, ar yra tokių produktų, kurių Monika visiškai atsisako, ji patikino, kad kol kas nereikia nieko atsisakyti: „Niekada nesiskundžiau savo kūno linijomis, man nereikia laikytis dietų, atsisakau tik riebesnio maisto, bet tik dėl to, kad jo tiesiog nenoriu“, – sakė M.Šedžiuvienė.

Monika prisipažino, kad rytais nesinori sočių pusryčių, tad ji tiesiog pasigamina avižinių dribsnių košės, kartais valgo jogurtą ar vaisius. Pasak moters, tai sotus maistas, suteikiantis energijos. Tarp pagrindinių valgymų užkandžiauja džiovintais vaisiais ir riešutais, Monika teigia, kad pastaruosius ypač mėgsta. „Gaminu vaisių salotas su Arimex riešutais arba džiovintais vaisiais gardinu jogurtą, ir šiaip su savimi beveik visuomet turiu riešutų, vadinamą studentų mišinį“, – pasakojo M.Šedžiuvienė.

Merginoms pataria daugiau judėti

Merginoms, vasarą norinčioms drąsiai vilkėti maudymosi kostiumėlius bei norinčioms padailinti kūno linijas, Monika pataria atsisakyti greitojo maisto ir gerti daugiau vandens, valgyti dažniau ir po mažiau bei propaguoti judrų gyvenimo būdą. M.Šedžiuvienė pabrėžė, kad šiuo metų laiku ypač daug pasirinkimų gryname ore – galima eiti pasivaikščioti, bėgioti, važinėti dviračiu, riedučiais, tad belieka noro ir nedidelėmis pastangomis bus galima džiaugtis gražėjančia figūra.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.