Eurolyga AFP-Scanpix

Eurolyga AFP-Scanpix

Eurolyga išdalino penkis vardinius kvietimus į kito sezono pajėgiausią Europos turnyrą.

Oficialūs kvietimai suteikti Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“, Miuncheno „Bayern“, Stambulo „Darussafaka“, Strasbūro IG ir Izmiro „Pinar Karsiyaka“ ekipoms. 

Vilniaus „Lietuvos rytas“ į artėjančio sezono Eurolygos kovas vardinio kvietimo negavo. Taip pat savo šanso nesulaukė ir ambicingas Jeruzalės „Hapoel“ klubas.

11 klubų kitą sezoną Eurolygoje varžysis su ilgalaikėmis A tipo licencijomis: Madrido „Real“, „Barcelona“, Vitorijos „Laboral Kutxa“, Atėnų „Panathinaikos“, Pirėjo „Olympiacos“, Milano „Emporio Armani“, Maskvos CSKA, Stambulo „Anadolu Efes“, Stambulo „Fenerbahce Ulker“, Tel Avivo „Maccabi“ ir Kauno „Žalgiris“.

9 B tipo licencijos nacionalinių čempionatų laimėtojams pasiskirstė taip: Adrijos lyga – Belgrado „Crvena Zvezda“ ir Zagrebo „Cedevita“, Prancūzija – Limožo CSP, Vokietija – Bambergo „Brose Baskets“, Lenkija – Zelionos Guros „Stelmet“, Rusija – Maskvos srities „Chimki“, Ispanija – Malagos „Unicaja“, Italija – Sasario „Banca di Sardegna“.

Pažymėtina, jog „Pinar Karsiyaka“ B licenciją gavo tik 2015–2016 metų sezonui.

Keturiems klubams – „Lokomotiv-Kuban“, „Bayern“, IG ir „Darussafaka“ – buvo skirti vienerių metų trukmės vardiniai kvietimai.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

12-05 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
12-05 „Neptūnas“ 17:00 „Lietkabelis“
12-06 „Žalgiris“ 17:00 „Rytas“

2020/21 m. Eurolyga

11-26 „Žalgiris“ 20:00 „Zenit“
11-26 „Crvena Zvezda“ 20:00 „Anadolu Efes“
11-26 CSKA 21:00 „Real“
11-26 „Olympiacos“ 21:00 „Baskonia“
11-26 ALBA 21:00 „Chimki“
11-26 „Maccabi“ 21:05 „AX Armani“
11-27 „Fenerbahče“ 19:45 „Valencia“
11-27 „Panathinaikos“ 21:00 „Bayern“
11-27 ASVEL 21:45 „Barcelona“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pen 11-27 Crystal Palace 22 : 00 Newcastle United
Šeš 11-28 Brighton & Hov… 14 : 30 Liverpool
Šeš 11-28 Manchester City 17 : 00 Burnley
Šeš 11-28 Everton 19 : 30 Leeds United
Šeš 11-28 West Bromwich … 22 : 00 Sheffield United